Про скликання шостої позачергової сесії сільської ради

Дата: 04.02.2021 18:51

Відповідно до розпорядження сільського голови від 03 лютого 2021 року №11 " Про скликання шостої позачергової сесії сільської ради" скликається шоста  позачергова сесія сільської ради, яка відбудеться 10 лютого 2021 року о 14.00 год в приміщенні адмінбудинку сільської ради.

Порядок денний

1.Про внесення змін у додатки до рішення сільської ради від 19.06.2020 року № 53/4 «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки».

Інформує:начальник відділу  земельних ресурсів, будівництва та комунального майна Растригіна А.В.

2.Про внесення змін у додатки до рішення сільської ради від 19.06.2020 року № 53/5 «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку».

3.Про внесення змін до рішення ради від 27.11.2020 року № 1/15 «Про створення комунальної установи «Центр фінансового обслуговування закладів та установ» Дубівської сільської ради».

Інформує: начальник відділу освіти, охорони здоров’я, культури, молоді та спорту Н.Лук’янчук.

4.Про затвердження Положення про відділ земельних ресурсів, будівництва та комунального майна.

5.Про визнання закладу освіти розпорядником бюджетних коштів.

Інформує:начальник відділу освіти, охорони здоров’я, культури, молоді та спорту Н.Лук’янчук.

6. Про звіт про експертну грошову оцінку майна.

Інформує: головний спеціаліст- юрист М’якота М.Ф.

7.Про внесення змін до рішення  від 15.01.2021 року № 5/7 «Про намір передачі в оренду майна, що належить до комунальної власності, та  доповнення Переліку першого типу».

Інформує: головний спеціаліст- юрист М’якота М.Ф.

8.Про затвердження умов оренди комунального майна.

Інформує: головний спеціаліст- юрист М’якота М.Ф.

9.Про затвердження Положення про відділ бухгалтерського обліку та господарського забезпечення.

Інформує: головний бухгалтер Дзеблюк Л.О.

10.Про звіт про виконання Плану соціально- економічного розвитку Дубівської об’єднаної територіальної громади на 2017- 2020 роки.

Інформує: сільський голова Р.Троцюк.

11.Про Програму соціально – економічного розвитку Дубівської територіальної громади на 2021-2023 роки.

Інформує: заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Хомич Л.В.

12.Про затвердження актів прийому передачі Буцинської та Секунської сільських рад.

Інформує: головний бухгалтер Дзеблюк Л.О.

13.Про створення віддаленого робочого місця в с.Буцинь.

Інформує:  начальник відділу реєстрації Гарбарчук І.А.

14.Про звіт про виконання бюджету Дубівської територіальної громади за 2020 рік.

Інформує: начальник відділу фінансів Бабарига Н.П.

15.Розгляд заяв.

1.Надання згоди на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва  і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд

гр. Семенюку Андрію Петровичу жит. с. Буцинь

2.Про надання згоди   на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства

гр. Шепшелей Дем’яну Володимировичу шляхом поділу земельної ділянки кадастровий номер 0722182400:04:001:0792

3.Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій по встановленню ( відновленню) меж земельних ділянок в натурі ( на місцевості)  та надання їх у власність

Відвод

• Ілюшик Микола Миколайович жит. с. Дубове
  • Микитюк Ганна Олександрівна жит. с. Облапи

Техн.. докум.

• Рижко Галина Михайлівна жит. с. Секунь
  • Ярошенко Андрій Борисович жит. с. Вербка та Ярошенко-Волинець Ольга Іванівна жит. м. Ковель
  •

4.Про надання згоди на виготовлення технічної документації по встановленню (відновленню) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості)

- Олексюк Володимир Трохимович жит.с. Бахів

- Олексюк Анатолій Трохимович жит. с. Бахів

5. Про надання згоди на виготовлення детального плану території земельної ділянки МПП «Віктор» директор Шевело В.В.

6.Про надання дозволу на управління спадщиною не успадкованих земельних часток ( паїв)

- ТОВ «СОТІК АГРО»

- СТзОВ «Облапське»