Про скликання сьомої позачергової сесії сільської ради

Дата: 26.02.2021 16:00

Відповідно до ст.42 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні» та розпорядження сільського голови від 24.02.2021 року № 22 скликається  сьома позачергова сесія сільської ради восьмого скликання 03 березня 2021 року о 14.00 годині в приміщенні адмінбудинку Дубівської сільської ради  з порядком денним:

1.Про внесення змін до рішення сільської ради від 09.12.2020 року № 2/6 «Про організацію харчування дітей в закладах загальної середньої та дошкільної освіти».

Інформує: начальник відділу освіти, охорони здоров’я, культури, молоді та спорту Н.Лук’янчук.

2.Про внесення змін до мережі закладів культури.

3.Про внесення змін до рішення від 24.12.2020р. № 4/13 «Про бюджет Дубівської сільської територіальної громади на 2021 рік».

Інформує: начальник відділу фінансів Бабарига Н.П.

4.Про затвердження передавальних актів Буцинської та Секунської

сільських рад.

Інформує: начальник відділу  бухгалтерського обліку та господарського забезпечення Дзеблюк Л.О.

5.Про передачу в оперативне управління та на баланс відділу фінансів,

відділу освіти, охорони здоров'я, культури, молоді та спорту майна Дубівської сільської ради.

6.Про передачу в оперативне управління та на баланс комунальної установи «Центр фінансового обслуговування закладів та установ» майна Дубівської сільської ради.

7.Про прийняття у комунальну власність добудови спортивного залу, їдальні та котельні НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ»с. Вербка Дубівської сільської ради.

Інформує: сільський голова Троцюк Р.В.

8.Про прийняття у комунальну власність завершеного будівництва амбулаторії загальної практики сімейної медицини за адресою вул..Ковельська ,72, с.Дубове Ковельського району Волинської області

Інформує: заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Хомич Л.В.

9.Про затвердження актів прийому - передачі майна Буцинської амбулаторії загальної практики сімейної медицини та Секунського фельдшерсько - акушерського пункту.

10.Про створення медичних пунктів тимчасового базування.

Інформує: сільський голова Троцюк Р.В.

11. Про затвердження Екологічного паспорта Дубівської сільської ради.

Інформує:начальник відділу земельних ресурсів, будівництва та комунального майна Растригіна А.В.

12.Щодо попередження загибелі бджіл при застосуванні пестицидів та агрохімікатів на території Дубівської сільської ради.

Інформує:начальник відділу  земельних ресурсів, будівництва та комунального майна Растригіна А.В.

13.Про застосування органічних добрив (барди мелясної, рідкого гною тварин, посліду курей промислових підприємств) на території Дубівської сільської ради.

14.Про внесення змін в рішення сесії Секунської сільської ради №37/9 від 25.05.2010 року «Про затвердження матеріалів землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право оренди земельних ділянок ВАТ «Волиньобленерго»».

15.Внести зміни в рішення Дубівської сільської ради від 09 грудня 2020 року №2/20-9 «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) із земель не витребуваних земельних часток (паїв) в межах Дубівської ОТГ (Городищенська сільська рада)».

16.Про виконання рішення Волинського окружного адміністративного суду від 29.01.2021 року.

17.Розгляд заяв.

17.1.Про надання згоди на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства:

гр. Вакуліч Олександр Сергійович (АТО) в с. Гороидще

гр. Поремчук Максим Вікторович (АТО) в с. Городище

гр. Мазурик Анатолій Степанович в с. Буцинь

гр. Комар В’ячеслав Миколайович в с. Вербка, (після вилучення)

гр. Ющук Ірині Віталіївні в с. Дубове (взамін сертифікату)

гр. Омелянюк Антоніні Григорівні Городищенська с.р (біля с. Красноволя)

17.2.Про надання згоди на виготовлення технічної документації по встановленню (відновленню) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості):

гр. Бабарига Павло Іванович в с. Дубове, вул. Шевченка, 60, ОЖБ + ОСГ

гр. Іванов Сергій Володимирович в с. Буцинь, ПАЙ

гр. Усенко Віра Іванівна в с. Буцинь, ПАЙ

гр. Чуль Олена Володимирівна Городищенська с.р, ПАЙ

17.3.Про затвердження та надання у власність проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок:

гр. Семенюку Віталію Вікторовичу в с. Бахів, вул. Шевченка, 47 ОЖБ

гр. Косарик Марії Миколаївні в с. Буцинь, вул. Дубіка ОСГ

гр. Клімук Ганна Максимівна в с. Буцинь, вул. Івана Федорова ОСГ

гр. Міндер Надія Яківна в с. Мислина ОСГ

гр. Вервега Михайло Миколайович в с. Дубове ОСГ

гр. Гринь Зоя Павлівна в с. Бахів ОСГ

17.4.Про затвердження технічних документацій по встановленню

( відновленню) меж земельних ділянок в натурі ( на місцевості)

гр. Тарасюку Володимиру Павловичу Буцинська с.р. ПАЙ

гр. Панасюк Віктор Віталійович Секунська с.р. ПАЙ

гр. Поляк Олександр Іванович в с. Дубове, вул. Садова, 5 ОЖБ

гр. Корж Юрій Олександрович в с. Вербка, вул. Першотравнева, 24 ОЖБ

гр. Бабарика Віталій Федорович в с. Облапи ОСГ

17.5.Про надання згоди на виготовлення детального плану території земельної ділянки гр.. Малюх Юрій Олександорвич с. Дубове для ОЖБ.

17.6.Про вилучення земельних ділянок:

гр. Корж Юрій Олександрович в с. Вербка ОСГ (у користь Комар В.М)

гр. Сидорчук Віктор Олегович в с. Облапи ОСГ

17.7.Про погодження меж земельних ділянок гр. Жихорук Ніна Іванівна (представляє інтереси М’якота Сергій Миколайович) в с. Дубове, вул. Пасічна, 18

18.Про затвердження розпоряджень сільського голови.

19.Різне.

Сільський голова                                                                Роман ТРОЦЮК