Оголошення щодо засідання виконавчого комітету 02 березня 2021 року

Дата: 01.03.2021 17:20

Засідання виконавчого комітету відбудеться 02 березня 2021 року о 11.00 в адмінприміщенні Дубівської сільської ради з таким порядком денним:

1. Про порядок денний четвертого засідання виконавчого комітету.

Доповідає: сільський голова Троцюк Р.В.

1. Про схвалення проєкту рішення «Про внесення змін до рішення сільської ради від 24 грудня 2020 року №4/13 «Про бюджет Дубівської сільської територіальної громади на 2021 рік».

Доповідає: начальник відділу фінансів Бабарига Н.П.

1. Про видачу ордера на звільнену службову квартиру.

Доповідає: керуючий справами (секретар) виконавчого комітету          Гущук В.В.

1. Про дозвіл на отримання грошової компенсації.

1. Про утворення Koмiciї з формування списків потенційних позичальників за програмою «Власний дім».

Доповідає: заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Хомич Л.В.

1. Про зарахування дітей до Буцинського ЗДО (ясла-садок) «Веселка».

Доповідає: начальник відділу з питань освіти, охорони здоров’я, культури, молоді та спорту Лукянчук Н.Ю.

1. Про участь батька у вихованні дітей та щодо встановлення часу та місця зустрічі з малолітніми дітьми.

Доповідає: начальник служби у справах дітей та соціального захисту сільської ради Шимчук О.В.

1. Про встановлення статусу дітей, позбавлених батьківського піклування та призначення піклування відносно неповнолітнього Шафарчука Олександра Володимировича та опіки відносно малолітньої Шафарчук Уляни Володимирівни.

1. Про надання соціального житла.

Розгляд заяв