Про скликання восьмої позачергової сесії сільської ради

Дата: 01.04.2021 10:43

Відповідно до розпорядження сільського голови від 31.03.2021 року № 34 скликається восьма позачергова сесія сільської ради , пленарне засідання відбудеться 6 квітня 2021 року 0 14.00 год в приміщенні адмінбудинку Дубівської сільської ради з наступним порядком денним:

1.Про намір передачі  в оренду майна, що належить до комунальної власності та включення об’єктів до Переліку першого типу.

Інформує: заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Хомич Л.В.

2.Про намір передачі  в оренду майна, що належить до комунальної власності та включення об’єктів до Переліку другого типу.

3.Про Про затвердження переліку підприємств, установ, організацій, що надають соціально важливі послуги населенню на території Дубівської

сільської територіальної громади.

Інформує: секретар ради Копанчук О.П.

4.Про визначення уповноваженого органу управління у сфері орендних відносин  щодо майна комунальної власності  Дубівської сільської територіальної громади.

Інформує: секретар ради Копанчук О.П.

6.Про погодження надання у користування мисливських угідь Старовижівській РО УТМР.

7.Про поділ земельної ділянки

Інформує:начальник відділу земельних ресурсів, будівництва та комунального майна Растригіна А.В.

8.Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки.

9.Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок (невитребувані паї) в натурі ( на місцевості) та надання їх в оренду СТзОВ «Облапське»

10.Про затвердження умов продажу права власності земельних ділянок, що виставляються на торги окремими лотами

11.Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та зміну їх цільового призначення.

12.Про проведення земельних торгів.

13.Про надання дозволу на виготовлення  ДПТ житловий масив с. Дубове.

14.Про надання згоди на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки:

-          гр. Кабарчук Катерина Іванівна в с. Буцинь ОЖБ

-          гр. Мазурик Анатолій Степанович в с. Буцинь ОСГ

-          гр. Оніщук Борис Іванович в с. Бахів, оренда_обслуговування котельні

-          гр. Федорук Олександр Володимирович в с. Бахів, оренда_обслуговування СТО

-          гр. Перевознюк Тетяна Олександрівна с. Вербка ОСГ

-          гр. Гринь Сергій Миколайович с. Вербка ОСГ

-          гр. Крищук Юлії Вячеславівні с. Вербка ОСГ

15.Про надання згоди на виготовлення  виготовлення технічної документації по встановленню (відновленню) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості):

-               гр. Ворожко Ольга Василівна  Буцинська с.р. ПАЙ

-               гр. Літвінчук Тетяна Миколаївна Дубівська с.р. ПАЙ

16.Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надання у власність:

-            гр. Бабарига Павло Іванович. с. Дубове, ур. Садок ОСГ

-            гр. Гушинець Наталія Іванівна в с. Облапи ОСГ

-            гр. Зубчик Валентина Василівна с. Буцинь, вул. Молодіжна, 55 ОЖБ

-            гр. Миронюк Василь Павлович с. Облапи ОСГ

-            гр. Ризванюк Галина Андріївна с. Дубове, вул. Дружби, 8 ОЖБ

-            гр. Тарасюк Галина Миколаївна с. Буцинь, вул. Богдана Тарасюка ОСГ

-            гр. Дричик Людмила Миколаївна, с. Буцинь, Дубіка ОСГ

-            гр. Іщук Віктор Петрович с. Городище ОСГ

-            гр. Музичук Валентина Григорівна, с. Бахів, ОЖБ

17.Про затвердження технічних документацій по встановленню ( відновленню) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та надання у власність:

-            гр. Воздіган Віктор Григорович с. Буцинь, вул. Дубіка, 70 ОЖБ

-            гр. Шнайдер Галина Лук¢янівна, Городищенська с.р ПАЙ

-            гр.. Олексюк Іван Володимирович, Дубівська ПАЙ

-            гр.. Федорук Марія Павлівна, Дубівська ПАЙ

-            гр.. Ризванюк Володимир Тимофійович, Дубівська ПАЙ

-            гр.. Олексюка Володимира Трохимовича, Дубівська ПАЙ

-            гр.. Олексюка Анатолія Трохимовича, Дубівська ПАЙ

-            гр.. Хоменчук Катерина Іванівна, Дубівська ПАЙ

18. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій по встановленню (відновленню) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) не витребуваних земельних часток (паїв):

-            гр. Олексюку Сергію Олександровичу

19.Про надання згоди на виготовлення ДПТ земельної ділянки:

-            ПрАТ «Водафон Україна»

-            гр. Возняк Анатолій Степанович с. Вербка для розміщення СТО

-            гр. Кіпень Роман Іванович с. Дубове з ОСГ на ОЖБ

-            гр. Бойчук Василь Іванович (РГ УПЦ) с. Вербка;

-            гр. Зубчик Іван Анронович, с. Буцинь на магазин

20. Про затвердження ДПТ земельної ділянки:

-            гр. Мацюк Сергій Миколайович с. Секунь, вул. Центральна

21.Про вилучення земельних ділянок:

-            гр. Ломазюк Катерина Йосипівна в с. Дубове, ур. Садок ОСГ

-            гр. Ковальчук Василь Олександрович в с. Облапи, ур. Ладощине ОСГ

22.Надання дозволу на виготовлення експертно-грошової оцінки земельної ділянки:

-            гр. Шваліковському Олександру Миколайовичу с. Дубове

-            гр. Чапко Сергію Степановичу, с. Буцинь

23.Про надання земельної ділянки в оренду:

-            гр. Кіптику Ярославу Степановичу с. Дубове для обслуговування приміщення

24.Про виконання рішення Волинського окружного адміністративного суду від 03.11.2020 року

25.Про виконання рішення Волинського окружного адміністративного суду від 08.12.2020 року

26.Про Програму покращення функціонування Центру обслуговування платників Ковельської державної податкової інспекції головного управління ДПС у Волинській області на 2021-2022 роки.

Інформує: сільський голова Троцюк Р.В.

Сільський голова                                                                                          Роман ТРОЦЮК