Квартино-експлуатаційний відділ м.Володимир-Волинський інформує!

Дата: 14.05.2021 16:11

ШАНОВНИЙ СПОЖИВАЧУ!

Квартино-експлуатаційний відділ м.Володимир-Волинський інформує, що відповідно до ст.12 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» та п.6 «Правил надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення», затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 05.07.2019року №690, надання житлово-комунальних послуг здійснюється виключно на договірних засадах. Договори про надання житлово-комунальних послуг укладаються відповідно до типових договорів, затверджених Кабінетом Міністрів України.

Згідно з п.4 розділу VI Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про житлово-комунальні послуги» не пізніше, як протягом одного року з дня введення в дію цього Закону (тобто не пізніше 1 травня 2020року) співвласники багатоквартирних будинків незалежно від обраної ними форми управління багатоквартирним будинком зобов’язані прийняти рішення про модель організації договірних відносин з виконавцями комунальних послуг (крім послуг з постачання електричної енергії та природного газу) щодо кожного виду комунальної послуги згідно з ч.1 ст.14 цього Закону, а виконавці комунальних послуг – укласти із такими співвласниками договори про надання відповідних комунальних послуг відповідно до обраної співвласниками моделі організації договірних відносин.

Якщо співвласники багатоквартирного будинку самостійно не оберуть одну з моделей організації  договірних відносин, між виконавцем відповідної комунальної послуги та кожним співвласником після 1 травня 2020 року буде укладено індивідуальний договір про надання комунальної послуги з урахуванням особливостей, визначених частиною сьомою статті 14 Закону.

Розрахунки за даним Договором, за надані комунальні послуги, проводяться Споживачем у національній валюті України шляхом перерахування грошових коштів в безготівковому порядку на розрахунковий рахунок Будинкоуправління №2 м.Ковель, вул.Шевченка, 32.

Враховуючи вищевикладене, нами розміщено Типовий договір з індивідуальним споживачем про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення на офіційному сайті Дубівської сільської ради за посиланням https://rada.info/upload/users_files/04333939/cef3e252c5782c712f7f6b4d3dd9c446.pdf.

З  повагою,

Адміністрація КЕВ м.Володимир-Волинський