Оголошення щодо засідання виконавчого комітету 17 травня 2021 року

Дата: 14.05.2021 18:50

Засідання виконавчого комітету відбудеться 17 травня 2021 року о 15.00 в адмінприміщенні Дубівської сільської ради з таким порядком денним:

1. Про порядок денний десятого засідання виконавчого комітету.

Доповідає: сільський голова Троцюк Р.В.

1. Про укладення договору оренди нежитлового приміщення без проведення аукціону.

Доповідає: головний спеціаліст-юрист М’якота М.Ф.

1. Про затвердження Плану заходів щодо складання прогнозу місцевого бюджету на середньостроковий період та проєкту бюджету Дубівської територіальної громади на 2022 рік.

Доповідає: начальник фінансового відділу Бабарига Н.П.

1. Про зарахування дитини до Дубівського ЗДО «Дзвіночок».

Доповідає: начальник відділу з питань освіти, охорони здоров’я, культури, молоді та спорту Лук’янчук Н.Ю.

1. Про впорядкування квартирного обліку осіб, які перебувають на квартирному обліку.

Доповідає: начальник служби в справах дітей та соціального захисту населення Шимчук О.В.

1. Про доцільність позбавлення батьківських прав.

1. Про взяття на облік дитини, яка перебуває у складних життєвих обставинах.

1. Про надання дозволу на укладення договору дарування житлового будинку на ім’я малолітньої дитини.

1. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 27 червня 2019 року №6/5 «Про затвердження графіку роботи Центру надання адміністративних послуг Дубівської сільської ради та його ВРМ».

Доповідає: начальник відділу реєстрації Гарбарчук І.А.

Розгляд заяв.