ОГОЛОШЕННЯ!

Дата: 31.05.2021 14:40

Згідно листа Бібрського ЛВУМГ ТзОВ «Оператор газотранспортної системи України» від 24.05.2021 №7405-21-738 у зв’язку з виконання програми ремонтів та технічного обслуговування ТОВ «Оператор ГТС України» та погодженого плану-графіку виведення ГРС Ковельського ПМ Бібрського ЛВУМГ з експлуатації для проведення ремонтно-профілактичних робіт з обов’язковою зупинкою ГРС у 2021 році, згідно з НПАОП 60.3-1.01.10 «Правила безпечної експлуатації магістральних газопроводів» (п.      1.12. розділу VII. ГАЗОРОЗПОДІЛЬНІ СТАНЦІЇ) будуть проведені ремонтно-профілактичні роботи (ревізія запірної та регулюючої арматури, в т.ч. на байпасній лінії ГРС, а також вхідних та вихідних ізолюючих фланців) ГРС «Облапи» з 1000 год. 22.06.2021р. до 1700 год. 23.06.2021, у цей час можливе відключення газопостачання (пониження тиску) у селах Облапи та Секунь.