Оголошення про скликання 10 позачергової сесії сільської ради

Дата: 18.06.2021 15:09

Відповідно до розпорядження сільського голови від 17.06.2021 року № 53 "Про скликання десятої позачергової сесії  восьмого скликанняи" скликається 10 позачергова сесія сільської рад, яка відбудеться 24 червня 2021 року щ 14.00 в адмінприміщенні сільської ради. Порядок денний:

1.Про внесення змін до рішення сільської ради від 24.12.2021 року

№4/ 13 «Про бюджет Дубівської сільської територіальної громади  на 2021 рік».

Інформує:начальник фінансового відділу Бабарига Н.П.

2.Про розпорядження сільського голови видані у міжсесійний період.

Інформує: секретар ради Копанчук О.П.

3.Про внесення змін до плану діяльності з підготовки проектів  регуляторних актів сільської ради на 2021 рік

Інформує: секретар ради Копанчук О.П.

4.Затвердження технічних документацій з НГО населених пунктів с. Дубове, с. Бахів

Інформує:начальник відділу земельних ресурсів, будівництва та комунального майна Растригіна А.В.

5.Про припинення права користування земельною ділянкою:

гр. Давидюк Людмила Ярославівна

6.Про розроблення детального плану території земельної ділянки:

гр. Войдюк Ольга Олександрівна, Войдюк Інна Віталіївна

гр. Давидюк Олександр Юрійович

гр. Іщук Віктор Петрович

-колективне звернення с. Дубове, вул. Кутузова, 37-

гр. Ткачук Оксана Іванівна, Романчук Валентина Олександрівна

7.Про виготовлення експертної грошової оцінки на земельну ділянку

гр. Шевчук Маргарита Володимирівна

8.Про надання згоди на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки:

гр. Дричик Людмила Миколаївна с. Буцинь ОЖБ

гр. Кременець Валентин Іванович с. Бахів ОЖБ

гр. Романчук Ніна Трохимівна с. Бахів ОЖБ

гр. Созонік Петро Семенович, с. Буцинь ОСГ

гр. Тихончук Андрій Сергійович, с. Бахів, ОЖБ

гр. Шепшелей Роман Дем’янович, с. Красноволя, ОСГ

гр. Слободюк Анатолій Володимирович с. Вербка ОСГ

гр.Гелюта Катерина Вікторівна, с.Буцинь ОЖБ

9.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) відповідно до державного акту ВЛ 0080, р №18 від 03.10.1996 року

ФГ «Мурашка» Кундрат Михайло Федорович

10.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)

гр.. Созонік Анатолій Миколайович, Секунська ПАЙ

11.Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надання у власність:

гр. Ємельянова Валентин Олександрович, с. Дубове ОСГ

гр. Клімук Ганна Максимівна с. Буцинь ОСГ

гр. Савчук Наталія Леонідівна, с. Бахів, ОЖБ

гр. Столярчук Ірина Віталіївна, с. Бахів, ОСГ

12.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється

гр. Балецький Микола Петрович, с. Дубове ОСГ - ОЖБ

гр. Рабко Світлана Петрівна, с. Дубове ОСГ - ОЖБ

РГ Свято-Дмитрівська громада, с. Бахів, ОСГ – землі громадського використання

13.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості):

гр. Компанієць Олена Василівна, Дубівська с.р ПАЙ

гр. Мукийчук Тетяна Федорівна, Дубівська с.р. ПАЙ

гр. Окаянюк Галина Василівна, Дубівська с.р. ПАЙ

гр. Олексюк Володимир Трохимович, Дубівська ПАЙ

гр. Порліщук Сергій Григорович, Дубівська ПАЙ

гр. Полінчук Руслан Васильович, с. Буцинь ОЖБ

гр. Трофімук Тарас Михайлович, с. Дубове, ОЖБ

гр. Хоменчук Катерина Іванівна, Дубівська ПАЙ

ПАТ «Ковельмолоко»

гр. Шнайдер Галина Лук’янівна, Городищенська с.р ПАЙ

14.Про  затвердження детального плану території земельної ділянки

гр. Возняк Анатолія Степановича

в с. Облапи Житловий масив

гр. Смітюх Олександр Григорович

15.Про розірвання договору оренди землі

гр. Майданюк Тамара Кузьмівна

16.Про надання земельної ділянки у власність:

гр. Гузь Ірина Петрівна с. Дубове, ОСГ

17.Про погодження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється сервітут

ФОП Дунайчук О.С

18.Про затвердження акту погодження меж земельної ділянки із суміжними землекористувачами:

гр. Шпирук Світлана Олександрівна

гр. Кальчук Олена Вікторівна

19.Про надання в оренду земельної ділянки КН 0725080500:05:000:0226

ТзОВ «Луцька картонно-паперова фабрика»

20.Про надання земельної ділянки в постійне користування

ТОВ «Оператор газотранспортної системи України»

21.Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва з подальшим продажем права оренди на земельних торгах ( аукціоні).

22.Про розроблення детального плану території земельної ділянки кн 0722182400:04:002:1422.

23.Про розроблення детального плану території земельної ділянки  для будівництва АЗС.

24.Про відміну рішення від 25.05.2021 року № 9/16 «Про затвердження Правил благоустрою населених пунктів Дубівської територіальної громади»

25.Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки під спортивний та дитячий майданчик у с. Бахів.

26.Про відмову у погодженні щодо надання у користування мисливських угідь громадській організації «Людське».

Сільський голова                                                                           Роман ТРОЦЮК