Громадське обговорення Детального плану території для будівництва локальних очисних споруд по вул.Пришкільній в с.Дубове

Дата: 07.07.2021 14:49

Оголошення!

12 липня об 11-00 год. в приміщенні будинку культури с.Дубове відбудеться громадське обговорення проектної містобудівної документації «Детальний план території для будівництва локальних очисних споруд по вул.Пришкільній в с.Дубове Ковельського району Волинської області».

Детальний план розроблено з метою уточнення планувальної структури, функціонального призначення вибраної території, визначення планувальних обмежень використання та параметрів забудови земельної ділянки стосовно розміщення локальних очисних споруд.

Запрошуємо взяти участь в громадському  обговоренні  активних жителів с.Дубове, які вболівають за подальший розвиток інженерної інфраструктури та покращення екологічної ситуації населеного пункту.

Відділ земельних ресурсів та комунального майна Дубівської сільської ради.