Громадське обговорення Детального плану території "Розміщення індивідуальної житлової забудови по вулиці Олійника в селі Дубове"

Дата: 09.07.2021 15:01

Оголошення!

12 липня о 14 - 00 год. в залі засідань адміністративного будинку сільської ради відбудуться громадські слухання щодо Детального плану території «Розміщення індивідуальної житлової забудови по вулиці Олійника в селі Дубове Ковельського району Волинської області»

Метою виготовлення детального плану є розроблення проектних пропозицій щодо функціонального використання земельної ділянки комунальної власності для індивідуального житлового будівництва в с.Дубове для уточнення у більш крупному масштабі фрагменту генерального плану села з визначенням параметрів забудови окремих земельних ділянок.

Відділ земельних ресурсів, будівництва та комунального  майна сільської ради.