Оголошення щодо засідання виконавчого комітету 15 липня 2021 року

Дата: 14.07.2021 14:51

Засідання виконавчого комітету відбудеться 15 липня 2021 року о 15.00 в адмінприміщенні Дубівської сільської ради з таким порядком денним:

1. Про виконання бюджету сільської територіальної громади за І півріччя 2021 року.

Доповідає: начальник фінансового відділу Бабарига Н.П.

1. Про схвалення проекту рішення сільської ради «Про внесення змін до рішення сільської ради від 24 грудня 2020 року №4/13 «Про бюджет Дубівської сільської територіальної громади на 2021 рік».

Доповідає: начальник фінансового відділу Бабарига Н.П.

1. Про зарахування дитини до Дубівського ЗДО «Дзвіночок».

Доповідає: начальник відділу з питань освіти, охорони здоров’я, культури, молоді та спорту Лук’янчук Н.Ю.

1. Про переоформлення особового рахунка.

Доповідає: заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Хомич Л.В.

1. Про затвердження протоколу про результати електронного аукціону та укладення договору оренди нежитлового приміщення.

1. Про затвердження протоколу засідання комісії із формування пропозицій щодо потреби в субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, підтримку малих групових будинків та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа Дубівської територіальної громади.

Доповідає: начальник служби в справах дітей та соціального захисту населення Шимчук О.В.

1. Про зміну статусу неповнолітній дитині, позбавленій батьківського піклування.

1. Про доцільність влаштування дитини на цілодобове перебування до закладу інституційного догляду і виховання дітей.

1. Про приймання справ (документів) тривалого зберігання до Трудового архіву утвореного при виконавчому комітеті Дубівської сільської ради.

Доповідає: керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Гущук В.В.

Розгляд заяв.