Оголошення про скликання 11 позачергової сесії сільської ради

Дата: 14.07.2021 16:57

Відповідно до розпорядження сільського голови від 14.07.2021 року № 63 "Про скликання одинадцятої позачергової сесії  восьмого скликання" скликається 11 позачергова сесія сільської ради, яка відбудеться 21 липня 2021 року о 09.00 в адмінприміщенні сільської ради. Порядок денний:

1. Звіт про виконання бюджету сільської територіальної громади за І півріччя 2021 рік.

Інформує: начальник фінансового відділу Бабарига Н.П.

1. Про внесення змін до рішення сільської ради від 24 грудня 2020 року №4/13 «Про бюджет Дубівської сільської територіальної громади на 2021 рік»

Інформує: начальник фінансового відділу Бабарига Н.П.

1. Про припинення діяльності Секунського дошкільного навчального закладу «Калинонька» (дитячий садок) шляхом ліквідації.

Інформує: начальник відділу з питань освіти, охорони здоров’я, культури, молоді та спорту Лук’янчук Н.Ю.

1. Про прийняття у комунальну власність Дубівської територіальної громади гуртожитку

Інформує: заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Хомич Л.В.

1. Про затвердження Порядку продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення, на яких розташовані об'єкти нерухомого майна, що є власністю покупців цих ділянок на території Дубівської сільської ради.

Інформує: начальник відділу земельних ресурсів, будівництва та комунального майна Растригіна А.В.

1. Про затвердження детального плану території для будівництва локальних очисних споруд по вул.Пришкільній в с.Дубове Ковельського району Волинської області.

1. Про надання згоди на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки:

-          гр. Слободюк Анатолій Володимирович с. Вербка ОСГ

-          гр. Гелюта Катерина Вікторівна, с. Буцинь, ОЖБ

-          гр. Кушнірук Марта Василівна, с. Дубове, ОЖБ

-          гр. Ларичева Анастасія Юріївна, с. Дубове, ОЖБ

-          гр. Кисляк Олена Миколаївна с. Буцинь ОСГ

-          гр. Лабик Вадим Йосипович, с. Дубове, ОЖБ

-          гр. Рижко Аліна Федорівна с. Облапи ОСГ

1. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надання у власність:

-            гр. Данилевич Ольга Георгіївна, с. Облапи ОСГ

-            гр. Чижук Валентина Василівна с. Облапи ОСГ

-            гр. Максимук Петро Адамович, с. Вербка, ОСГ

-            гр. Семенюк Костянтин Васильович, с. Облапи ОСГ

-            гр. Шафета Тетяна Олександрівна, с. Бахів ОЖБ

1. Про надання згоди на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості):

-          гр. Богданова Людмила Никонорівна с. Буцинь, база відпочинку.

1. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості):

-            гр. Шнайдер Галина Лук¢янівна, Городищенська с.р ПАЙ

-            гр. Бірук Микола Іванович, Буцинська с.р. ПАЙ

-            гр. Окаянюк Галина Василівна, Дубівська с.р. ПАЙ

-            гр. Літвінчук Тетяна Миколаївна, Дубівська с.р. ПАЙ

-            гр. Компанієць Олена Василівна, Дубівська с.р. ПАЙ

-            гр. Мукийчук Тетяна Федорівна, Дубівська с.р. ПАЙ

-            гр. Іванов Сергій Володимирович, Буцинська с.р. ПАЙ

-            гр. Дмитрук Микола Максимович, Облапська с.р. ПАЙ

-            гр. Гелюта Віктор Миколайович, с. Буцинь ОЖБ

-         гр. Білик Людмила Федорівна, Середа Лілія Василівна, Дубівська с.р ПАЙ

1. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) відповідно до державного акту ІІ ВЛ 001672, р №3 від 29.06.1995 року

-          Регіональний офіс водних ресурсів у Волинській обл.

1. Про виготовлення експертної грошової оцінки на земельну ділянку

-          гр. Мякота Сергій Миколайович (Жихорук Ніна Іванівна) с. Дубове ОЖБ

1. Про продаж земельної ділянки кадастровий номер 0722182400:04:002:0898

-            Зинюк Микола Омелянович

1. Про продаж земельної ділянки кадастровий номер 0725080501:01:005:0004

-            гр. Чапко Сергій Степанович, с. Буцинь

1. Про внесення змін в рішення Буцинської сільської ради №33/28 від 24 грудня 2019 року «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр.Ходинюк Ганни Федорівни для ведення ОСГ в розмірі частки (паю) на землях Буцинської сільської ради».

1. Про відмову у погодженні щодо надання у користування мисливських угідь громадській організації «Людське».

Різне

Сільський голова                                                                     Роман ТРОЦЮК