Про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад педагогічних працівників (фахівців) комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Дубівської сільської ради

Дата: 19.07.2021 14:36

Оголошення

Відділ освіти, охорони здоров’я, культури, молоді та спорту Дубівської сільської ради Ковельського району Волинської області відповідно до наказу від 19 липня 2021 року № 64  оголошує конкурс на заміщення вакантних посад педагогічних працівників (фахівців) комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Дубівської сільської ради Ковельського району Волинської області, що знаходиться за адресою: 45031, Волинська область, Ковельський район с.Дубове, вул. Першотравнева, 11:

• вчитель-логопед;
  • вчитель-дефектолог;
  • вчитель –реабілітолог.

Умови оплати праці: Згідно з п. 47 Постанови КМУ «Про інклюзивно-ресурсний центр» на педагогічних працівників ІРЦ поширюються умови оплати праці, умови надання щорічних відпусток та інші пільги, встановлені законодавством для педагогічних працівників спеціальних закладів загальної середньої освіти.

Кваліфікаційні вимоги: На посади педагогічних працівників ІРЦ призначаються особи, які мають вищу педагогічну освіту ступеня магістра за спеціальність «Спеціальна освіта» («Корекційна освіта», «Дефектологія»), «Фізична реабілітація» («Фізична терапія, ерготерапія») та стаж роботи не менше трьох років за фахом.

Особи, які виявили бажання взяти участь у конкурсі, подають (особисто або поштою) конкурсній комісії такі документи:

• копію паспорта громадянина України;
  • письмову заяву про участь у конкурсі, до якої додається резюме у довільній формі;
  • копію трудової книжки;
  • копію (копії) документа (документів) про освіту із додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
  • письмову згоду на збір та обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» встановленого зразка.

Документи приймаються з 20 липня 2021 року по 18 серпня 2021 року щодня з 9.00 год. до 17.00 год., обідня перерва з 13.00 год. до 14.00 год. за адресою: 45031 вул. Ковельська, 72 с. Дубове, Ковельського району, Волинської області, e-mail: osvita_dubove@ukr.net .

Конкурсний відбір проводиться поетапно:

• публікація оголошення про проведення конкурсного відбору в офіційних засобах масової інформації відповідної адміністративно-територіальної одиниці;
  • прийом документів від осіб, які бажають взяти участь у конкурсному відборі;
  • попередній розгляд поданих документів на відповідність встановленим законодавством вимогам;
  • проведення іспиту та визначення його результатів;
  • визначення результатів конкурсного відбору;
  • оприлюднення результатів конкурсу.

Телефон для довідок: (03352) 99130 - Лук’янчук Наталія Юхимівна, начальник відділу освіти, охорони здоров’я, культури, молоді та спорту Дубівської сільської ради;

0969499425 - Головій Олена Володимирівна, директор ІРЦ Дубівської сільської ради Ковельського району, Волинської області.