Оголошення щодо засідання виконавчого комітету 25 серпня 2021 року

Дата: 20.08.2021 17:17

Засідання виконавчого комітету відбудеться 25 серпня 2021 року о 08.30 в адмінприміщенні Дубівської сільської ради з таким порядком денним:

1. Про порядок денний п’ятнадцятого засідання виконавчого комітету.

Доповідає: сільський голова Троцюк Р.В.

1. Про стан готовності закладів освіти сільської ради до нового 2021-2022 навчального року.

Доповідає: начальник відділу з питань освіти, охорони здоров’я, культури, молоді та спорту Лук’янчук Н.Ю.

1. Про зарахування дітей до дошкільного підрозділу НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» с.Вербка.

Співдоповідач: Несторук З.О. завідувач дошкільного підрозділу НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» с.Вербка.

1. Про зарахування дітей в Дубівський заклад дошкільної освіти «Дзвіночок».

Співдоповідач: Столярчук Г.П. директор Дубівський заклад дошкільної освіти «Дзвіночок».

1. Про зарахування дітей у Буцинський заклад дошкільної освіти  «Веселка».

Співдоповідач: Бобік О.С. директор Буцинського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Веселка».

1. Про погодження режимів роботи Центру культури і дозвілля Дубівської сільської ради та філій.

1. Про погодження режимів роботи Публічно-шкільної бібліотеки та філій Дубівської сільської ради.

1. Про звільнення від плати за харчування Панасюка М.О.

1. Про звільнення від плати за харчування дітей.

1. Про доцільність у поселенні до соціального гуртожитку.

Доповідає: керуючий справами (секретар) виконавчого комітету          Гущук В.В.

1. Розгляд заяв.

• Про присвоєння адреси на об’єкт нерухомого майна гр.Березнюка Анатолія Миколайовича;
  • Про зміну адреси на об’єкт нерухомого майна гр. Якубовича Романа Львовича.

Сільський голова                                                                      Роман ТРОЦЮК