оголошення про скликання 13 позачергової сесії сільської ради.

Дата: 21.09.2021 17:47

Відповідно до розпорядження секретаря сільської ради від 20.09.2021 року № 75 "Про скликання тринадцятої позачергової сесії сільської" скликається тринадцята сесія сільської ради , яка відбудеться 28.09.2021 року 0 14.00 в адмінприміщенні сільської ради  з порядком денним:

1.Про затвердження Статуту Секунської гімназії Дубівської сільської ради Ковельського району Волинської області в новій редакції.

Інформує: начальник відділу освіти, охорони здоров'я, культури, молоді та спорту Лук'янчук Н.Ю.

2.Про внесення змін до рішення сільської ради від 19.12.2020 року

№ 2/6 «Про організацію харчування дітей в закладах загальної

середньої та дошкільної освіти на 2021 рік».

3. Про внесення змін до рішення сільської ради від 24 грудня 2020  року

№4/13 «Про бюджет Дубівської сільської територіальної громади                                                    на 2021 рік».

Інформує: начальник фінансового відділу Бабарига Н.П.

4.Про створення старостинських округів.

Інформує: секретар ради Копанчук О.П.

5.Про внесення змін у рішення ради від 27.11.2021 року №1/10 «Про затвердження на посаду старости Дубівської сільської ради».

6. Про внесення змін у рішення ради від  09.12 2020 р. №2/ 4

«Про затвердження на посаду старости Дубівської сільської ради».

Інформує: секретар ради Копанчук О.П.

7. Про внесення змін до Положення про Відділ земельних ресурсів, будівництва та комунального майна Дубівської сільської ради.

8. Про уповноважений орган  з присвоєння адреси об’єкта

будівництва, об’єкта нерухомого майна.

Інформує: секретар ради Копанчук О.П.

9. Про визначення органу приватизації житлового фонду,що перебуває у комунальній власності Дубівської територіальної громади.

Інформує: секретар ради Копанчук О.П.

10.Про припинення права користування земельною ділянкою:

• гр. Жака Іванна Леонідівна с Бахів ОЖБ;
  • гр. Харламова Галина Тимофіївна с. Вербка гараж

11.Про надання земельної ділянки у власність

• гр. Бердніков Петро Миколайович с Бахів ОЖБ

12.Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства

• гр. Лабнюк Руслана Петрівна с. Вербка, ОСГ;
  • гр. Доманський Олександр Борисович, с. Дубове ОСГ
  • гр. Копанчук Ольга Павлівна, с. Дубове, ОСГ
  • гр. Копанчук Альона Миколаївна, с. Дубове ОСГ
  • гр. Копанчук Сергій Володимирович, с. Дубове ОСГ
  • гр. Копанчук Олександр Володимирович, с. Дубове ОСГ
  • гр. Стасюк Наталія Федорівна, с. Секунь ОСГ
  • гр. Мельник Юлія Миколаївна, с. Бахів ОСГ
  • гр. Веремчук Валентина Антонівна, с. Дубове ОСГ
  • гр.Андрусику Богдану Петровичу, жит. м.Ковель осг
  • Інформує: начальник відділу земельних ресурсів, будівництва  та комунального майна Растригіна А.В.

13.Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів (гараж №301)

• гр. Ворон Олександр Володимирович, с. Вербка гараж

14.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

• гр. Олексюк Петро Васильович, Городищенська с.р. пай

• гр. Дмитрук Микола Максимович Облапська с.р.

16.Про розроблення детального плану території земельної ділянки

• Vodafone Буцинська с.р. ур. «Пісочне».

17.Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для парку відпочинку

• Відділ освіти Дубівської с.р.

18.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель для обслуговування артезіанської свердловини та водонапірної башти

• Дубівська с.р.

19.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове

призначення якої змінюється, для продажу права оренди земельних ділянок шляхом аукціону Дубівська с.р.

20.Про затвердження розпорядження №71 від 03.09.2021 року «Про затвердження проектно-кошторисної документації»

21.Про затвердження акту погодження меж земельної ділянки із суміжними землекористувачами

• гр. Поремчук Андрій Сергійович, с. Дубове

22.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання її у власність

осг:

• гр. Богданович Неля Григорівна, с. Дубове;
  • гр. Поліщук Олександр Петрович, с. Вербка;
  • гр. Єгоров Руслан Генадійович, с. Облапи;
  • гр.Мазурику Анатолію Степановичу с.Дубове

ожб

• гр.Назаруку Юрію Ярославовичу с.Дубове
  • гр.Цабак Вірі Вячеславівні с.Буцинь
  • гр.Юхимуку Віталію Володимировичу с.Дубове

23.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

ожб:

• гр. Безека Марія Митрофанівна, с. Буцинь, вул. 8-го Березня, 47
  • гр. Баглик Людмила Семенівна, с. Секунь, вул. Перемоги, 12

24.Про припинення права постійного користування земельними ділянками ПАТ «Ковельмолоко».

25.Про надання в оренду земельних ділянок ТОВ "МІДАС ІНВЕСТИЦІЇ"

26.Про розроблення детального плану території земельної ділянки

• гр. Лабик Вадим Йосипович, с. Дубове ОЖБ

27.Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для реконструкції власного приміщення та нове будівництво приміщень виробничого призначення в с. Бахів по вул. Залізнична