Оголошення щодо засідання виконавчого комітету 24 вересня 2021 року

Дата: 22.09.2021 21:37

Засідання виконавчого комітету відбудеться 24 вересня 2021 року о 09:00 в адмінприміщенні Дубівської сільської ради з таким порядком денним:

1. Про схвалення проєкту рішення «Про внесення змін до рішення сільської ради від 24 грудня 2020 року №4/13 «Про бюджет Дубівської сільської територіальної громади на 2021 рік».

Доповідає: начальник відділу фінансів Бабарига Н.П.

1. Про підготовку установ комунальної власності територіальної громади Дубівської сільської ради до опалювального періоду 2021-2022 років.

Доповідає: начальник відділу з питань освіти, охорони здоров’я, культури, молоді та спорту Лук’янчук Н.Ю.

Співдоповідачі: керівники установ.

1. Про встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення Квартирно-експлуатаційному відділу м.Володимир-Волинський.

Доповідає: заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Хомич Л.В.

1. Про надання дозволу на здійснення нотаріальних дій (дарування) стосовно нерухомого майна на користь малолітньої дитини.

Доповідає: начальник служби в справах дітей та соціального захисту Шимчук О.В.

1. Про доповнення переліку послуг, які надаються Центром надання адміністративних послуг Дубівської сільської ради.

Доповідає: начальник відділу реєстрації Гарбарчук І.А.

6. Про звільнення від плати за харчування дітей

Заступник сільського голови                                                   Людмила ХОМИЧ

Гущук Віталій