Оголошено конкурс на посаду провідного спеціаліста Дубівської сільської ради

Дата: 11.11.2021 14:48

ОГОЛОШЕННЯ

Про конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста Дубівської сільської ради

Дубівська сільська рада Ковельського району Волинської області відповідно до розпорядження сільського голови від 10 листопада 2021 року № 48-ос оголошує конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста Дубівської сільської ради.

Умови оплати праці: згідно штатних розписів.

Кваліфікаційні вимоги: кандидат на посаду повинен бути громадянином України, вільно володіти державною мовою, мати повну вищу освіту в галузі правознавства, стаж роботи в ОМС, високі моральні якості та стан здоров’я, що дозволяє виконувати професійні обов’язки.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають особисто (або уповноважена особа за довіреністю) такі документи:

- заяву про участь у конкурсі;

-згоду на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»  встановленого зразка;

- автобіографію або резюме (за вибором учасника конкурсу);

- копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

- копію документа про вищу освіту;

- копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж

- декларація про майновий стан, кандидата на посаду

- інші документи на розсуд заявника.

Документи приймаються з 12 листопада 2021 року по 11 грудня 2021 року-щодня з 9.00 год. до 17.00 год., обідня перерва з 13.00 до 14.00 год. за адресою: 45031 с. Дубове Ковельського району Волинської області вул.Ковельська, 72

Конкурсний відбір проводиться в 3 етапи:

І етап - вивчення конкурсною комісією поданих документів

ІІ етап –  перевірка на знання законодавства України та професійних компетентностей, що відбувається шляхом письмового  іспиту.

ІІІ етап – визначення переможця конкурсу та оприлюднення результатів.

Телефон для довідок (03352) 99160

Сільський голова                                                                                       Роман ТРОЦЮК