Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі щодо закупівлі газового палива (природного газу) на 2021-2022 роки для потреб установ Дубівської сільської рад

Дата: 15.11.2021 10:48

1. Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань:

Дубівська сільська рада Ковельського району Волинської області, 45031, Волинська область Ковельський район с.Дубове вул..Ковельська,72, код згідно  ЄДРПОУ – 04333939, категорія замовника –органи державної влади та органи місцевого самоврядування, зазначені у п.1 ч.1 ст.2 ЗУ "про публічні закупівлі від 25.12.2015 р. № 922-VIII. ЗАКУПІВЛЯ НА 2021-2022РОКИ.

1. Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності):

код ДК 021:2015 - 09120000-6 – Газове паливо (09123000-7 Природний газ).

1. Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-11-12-011432-a
  2. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Для забезпечення виконання покладених на Дубівську сільську раду Ковельського району Волинської області  (далі – Дубівська сільська рада) завдань, керуючись вартісними межами, визначеними статтею 3 Закону України «Про публічні закупівлі» (зі змінами),

Відповідно до підписаного Меморандуму про взаєморозуміння щодо врегулювання проблемних питань у сфері постачання теплової енергії та постачання гарячої води в опалювальному періоді 2021/2022 рр., враховуючи пониження температури зовнішнього повітря та початком опалювального сезону 2021/2022 років з метою запобігання негативним наслідкам, які стануться через відсутність опалення, відповідно до протоколу засідання експертної комісії з визначення рівнів та класів надзвичайних ситуацій Державної служби України з надзвичайних ситуацій № 15/09-21 від 12.10.2021р. яким затверджено перелік надзвичайних ситуацій, що виникли на території областей та м.Києва у зв’язку з відсутністю постачання природного газу бюджетним установам на осінньо-зимовий період 2021/2022 років (додаток 3), протоколу №14 позачергового засідання Волинської регіональної комісії з питань техногенно – екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 11.10.2021р. вирішено визнати ситуацію, що склалася у зв’язку з відсутністю постачання природного газу для установ, організацій та комунальних некомерційних підприємств, що фінансуються з державного або місцевих бюджетів на осінньо – зимовий період 2021 – 2022 років та подальшим виникненням загрози життю та здоров’ю населення області, завдання значних матеріальних збитків, відповідно до пункту 24 частини першої статті 2 Кодексу цивільного захисту України, надзвичайною ситуацією. Таким чином, у Дубівській сільській раді наявні підстави для застосування переговорної процедури закупівлі на підставі п.3 ч.2 ст. 40 ЗУ «Про публічні закупівлі» - виникнення нагальної потреби здійснити закупівлю у разі виникнення особливих економічних чи соціальних обставин, пов’язаних з негайною ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій, що унеможливлює дотримання замовником строків для проведення закупівлі по предмету - ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» – 09120000-6 - Газове паливо (Природний газ).

Уповноважуною особою  прийнято рішення щодо проведення переговорної процедури на закупівлю природного газу у 2021-2022 роках ДК 021:2015 - 09120000-6 – Газове паливо (09123000-7 Природний газ) з  ТзОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг». При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації.

1. Обґрунтування розміру бюджетного призначення:

Закупівля газового палива (природного газу) планувалась та оголошувалась на очікувану вартість відповідно до бюджетного запиту на 2021-2022 роки.

Для визначення очікуваної вартості газового палива (природного газу) було застосовано метод порівняння ринкових цін - це метод визначення очікуваної вартості на підставі даних ринку, а саме загальнодоступної відкритої інформації про ціни та інформації з отриманих цінових пропозицій та прайс-листів на момент вивчення ринку.

Уповноважена особа                               Лариса ДЗЕБЛЮК