Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» с. Вербка Дубівської сільської ради Ковельського району Волинської області

Дата: 24.11.2021 11:59

Дубівська сільська рада   відповідно до Розпорядження сільського голови                                                                     від 23 листопада 2021 року № 97 «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» с. Вербка  Дубівської сільської ради Ковельського району Волинської області»

оголошує конкурс на заміщення вакантної  посади  директора Навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» с. Вербка  Дубівської сільської ради Ковельського району Волинської області

Місцезнаходження закладу: вул. Ватутіна, 108,    с. Вербка, Ковельського району Волинської області, 45032.

Найменування  посади: директор закладу загальної середньої освіти.

Умови оплати праці: посадовий оклад, доплати, надбавки встановлюються відповідно до постанови  Кабінету Міністрів України від 30.08.2002 №1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери» (зі змінами), наказу Міністерства освіти і науки України від 26.09.2005 №557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем  тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ» (зі змінами), інших нормативних документів.

Кваліфікаційні вимоги:  керівником  закладу загальної середньої освіти може бути  особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра,  стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років, організаторські здібності, стан фізичного і психічного здоров’я якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Перелік документів, необхідних для участі у конкурсі, кінцевий строк та місце їх подання

Для участі у конкурсі подаються такі  документи:

–  заява     про   участь  у  конкурсі    з наданням   згоди   на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

–  автобіографія  та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

– копія документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство   України;

–  копія документа про вищу освітудодатком, що є його невід’ємною

частиною)  не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);

– документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;

–  копія  трудової книжки  чи інших документів, що підтверджують стаж

педагогічної  (науково-педагогічної) роботи  не менше трьох років на момент їх подання;

–  довідка  про відсутність судимості;

– довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;

–  мотиваційний лист, складений у довільній формі;

–  інші документи , що підтверджують  професійні та/або моральні якості  особи.

Відповідальність за достовірність поданих документів несе заявник.

Документи, зазначені вищеподаються особисто (або  уповноваженою згідно з довіреністю особою).

Документи подаються до відділу освіти, охорони  здоров’я, культури,  молоді та спорту Дубівської сільської ради, що знаходиться за адресою вул. Ковельська, 72, с.Дубове, Ковельського району Волинської області, 45031. Кінцевий термін подання документів: 16.00  година  22  грудня  2021 року.

З питань надання додаткової інформації про проведення конкурсного відбору можна звертатись до відділу  освіти, охорони здоров’я, культури, молоді та спорту Дубівської сільської ради Ковельського районуу Волинської області. Контактна особа    Лук’янчук Наталія Юхимівна, начальник відділу освіти, охорони здоров’я, культури, молоді та спорту  управління освіти, молоді та спорту Дубівської сільської ради Ковельського району волинської області, мобільний телефон 0688289949,  електронна адреса  osvita_dubove@ukr.net