Оголошення щодо засідання виконавчого комітету 26 листопада 2021 року

Дата: 25.11.2021 16:24

Засідання виконавчого комітету відбудеться 26 листопада 2021 року о 14:00 в адмінприміщенні Дубівської сільської ради з таким порядком денним:

1. Про взяття на квартирний облік Шафарчука О.В.

Доповідає: начальник cлужби в справах дітей та соціального захисту Шимчук О.В.

1. Про перереєстрацію громадян, які перебувають на квартирному обліку для поліпшення житлових умов.

Доповідає: начальник cлужби в справах дітей та соціального захисту Шимчук О.В.

1. Про надання посадовим особам повноважень на складання протоколів про адміністративні правопорушення за чч. 5, 6 ст. 184 та ст.188 КУпАП.

Доповідає: начальник cлужби в справах дітей та соціального захисту Шимчук О.В.

1. Про намір передачі в оренду нежитлового приміщення – харчоблоку з технічним обладнанням філії НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» с. Вербка, який включений до Переліку першого типу.

Доповідає: головний спеціаліст- юрист М’якота М.Ф.

1. Про схвалення Програми підтримки особистих селянських господарств у Дубівській ТГ на 2021 - 2025 роки.

Доповідає: начальник відділу земельних ресурсів, будівництва та комунального майна Растригіна А.В.

Співдоповідач: спеціаліст ІІ категорії відділу реєстрації Демчук Л.М.

1. Про затвердження Інструкції з діловодства у Дубівській сільській раді та її виконавчих органах.

Доповідає: керуючий справами (секретар) виконавчого комітету          Гущук В.В.