Оголошення про скликання 15 позачергової сесії сільської ради

Дата: 02.12.2021 08:32

Відповідно до розпорядження сільського голови від 30.11.2021 року № 105 "Про скликання п'ятнадцятої позачергової сесії восьмого скликання" скликається п'ятнадцята позачерговаї сесія 07 грудня 2021 року, пленарне засідання відбудеться на 14.00 в адмін приміщенні сільської ради.

Порядок денний:

1.Про внесення змін до рішення сільської ради від 24 грудня 2020  року

№4/13 «Про бюджет Дубівської сільської територіальної громади на 2021 рік»

Інформує: начальник фінансового відділу  Н.Бабарига.

2.Про затвердження  плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів сільської ради на 2022 рік

Інформує:секретар сільської ради Копанчук О.П.

3.Про затвердження розпоряджень сільського голови виданих у міжсесійний період.

Інформує: секретар сільської ради Копанчук О.П.

4.Про закріплення на праві оперативного управління майна комунальної власності будівлі лікарської амбулаторії за адресою вул..Першотравнева,11 с.Дубове Ковельського району Волинської області.

Інформує: секретар сільської ради Копанчук О.П.

5. Про визнання Секунського закладу дошкільної освіти ( дитячий садок) «Калинонька» Дубівської сільської ради Ковельського району Волинської області розпорядником бюджетних коштів.

Інформує: начальник відділу освіти, охорони здоров'я, культури, молоді та спорту Лук'янчук Н.Ю.

6.Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Рубіновській Людмилі Валентинівні жит. м. Ковель.

7.Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування власних приміщень на території господарського двору в с. Дубове Ковельського району Волинської області ТзОВ «Сотік Агро».

Інформує:начальник відділу земельних ресурсів, будівництва та комунального майна Растригіна А.В.

8.Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва, реконструкції та обслуговування виробничих  та складських приміщень в с.Дубове Ковельського району Волинської області гр. Баришнікову  Михайлу Юрійовичу жит. с. Вербка

9.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості):

- Самчук Лілія Федорівна жит. с. Бахів

- Зініч Ніна Миколаївна жит. с. Буцинь

- Левкович Сергій Петрович жит. м. Ковель (Городищенська с/р)

10.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання її у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Головань Олександру Олександровичу жит. м. Ковель.

11.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання її у власність для будівництва житлового будинку, господарських будівель і споруд в с.Дубове по вул..Пасічна,18 (гр. Жихорук Ніна Іванівна)

12.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

-  Романюк Анатолій Романович с. Бахів

-  Жук Любов Юхимівна с. Бахів

-  Печенюк Світлана Сергіївна с. Облапи

-  Ліхванчук Іларіон Власович с. Облапи

13.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  шляхом зміни цільового призначення гр. Остапчук Тамари Петрівни жит. с. Бахів

14.Про затвердження детального плану території :

- ( внесення змін в детальний план території земельної ділянки в районі вулиці Незалежності,2 в с.Дубове Ковельського району, Волинської області ).

- детального плану території земельних ділянок: КН 0722182400:01:001:1165 площею 0,4200га, КН 0722182400:04:002:0857 площею 0,1000га для розміщення гаражів.

15.Про розроблення детального плану території земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража №54 по вул..Ватутіна в с.Вербка Ковельського району Волинської області.

16.Про внесення змін в рішення сесії Дубівської сільської ради №49/18-1.5 від 26.02.2020р. (гр. Головня Галина Онуфріївна).

17.Про надання в оренду земельної ділянки кадастровий помер 0725080500:05:000:0235 ( гр. Стащук Данута Вячеславівна та гр. Юскевич Ірина Миколаївна жит. м. Луцьк. В с. Буцинь ур. Пісочне)

18.Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва, обслуговування та експлуатації повітряної  ЛЕП-10 кВ Л-89-06 та ЩТП-10/0,4 кВ та надання їх в оренду.

19.Про погодження продовження строку користування мисливськими угіддями Ковельською  міськрайонною організацією Українського товариства мисливців та рибалок.

Сільський голова                                                                               Роман ТРОЦЮК