Оголошення про скликання сімнадцятої позачергової сесії сільської ради

Дата: 16.12.2021 16:54

Відповідно до ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»  та розпорядження сільського голови від 15.12.2021 року № 118 "Про скликання сімнадцятої позачергової сесії сільської ради "скликаю сімнадцяту позачергову сесію восьмого скликання 20 грудня 2021 року. Засідання відбудеться о 14.00 годині в актовій залі адмінбудинку Дубівської сільської ради з порядком денним:

1.Про виконання комплексної Програми розвитку освіти Дубівської сільської ради на  2017-2021 роки.

Інформує: начальник відділу освіти, охорони здоров'я, культури, молоді та спорту Лук'янчук Н.Ю.

2.Про затвердження Програми розвитку освіти Дубівської сільської ради на 2022-2025 роки.

3.Про Програму підтримки особистих селянських господарств  у Дубівській територіальній громаді на 2021- 2025 роки.

Інформує:начальник відділу земельних ресурсів, будівництва та комунального майна Растригіна А.В.

4.Про Програму поводження з твердими побутовими відходами

на 2022-2026 роки.

5.Про внесення змін до Програми соціально-економічного розвитку Дубівської територіальної громади на 2021-2023 роки.

Інформує: заступник сільського голови з питань виконавчих органів ради Хомич Л.В.

6.Про внесення змін до структури комунальної установи «Центр фінансового обслуговування комунальних закладів та установ Дубівської сільської ради».

Інформує: сільський голова Троцюк Р.В.

7.Про внесення змін до структури, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів.

Інформує: сільський голова Троцюк Р.В.

8.Про умови оплати праці.

Інформує: начальник фінансового відділу  Бабарига Н.П.

9.Про бюджет Дубівської сільської територіальної громади на 2022 рік.

Інформує: начальник фінансового відділу  Бабарига Н.П.

10.Про включення земельної ділянки водного фонду комунальної власності до переліку інвестиційно-привабливих земельних ділянок, право оренди на які підлягає  продажу на земельних торгах в с. Дубове.

11.Про включення земельної ділянки водного фонду комунальної власності до переліку інвестиційно-привабливих земельних ділянок, право оренди на які підлягає  продажу на земельних торгах за межами населеного пункту с. Дубове

12.Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Сарапіну Ігорю Миколайовичу жит. с.Секунь.

13.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання її у власність для будівництва індивідуального гаража гр.Кондратюку Сергію Петровичу в с.Вербка. (гаражний масив)

14.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  шляхом зміни цільового призначення гр. Колотюк Оксані Вадимівні в с.Дубове (полігон)

15.Про затвердження детального плану території для обслуговування, реконструкції та нового будівництва виробничих приміщень в межах с. Вербка Ковельського району, Волинської області. (с. Вербка вул. Ватутіна, 65).

16.Про затвердження технічної документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (невитребуваний пай) в натурі (на місцевості) та надання його в оренду СТзОВ «Облапське».

17.Про затвердження акту погодження меж земельної ділянки із суміжними землекористувачами гр. Ромах Надія Василівна с.Дубове (біля в/ч)

18.Про надання дозволу на поділ земельної ділянки (Дубівське споживче товариство).

19. Про передачу рухомого та нерухомого майна

на баланс відділу освіти, охорони здоров’я, культури, молоді та спорту Дубівської сільської ради.

Інформує: головний бухгалтер відділу бухгалтерського обліку та господарського забезпечення Дзеблюк Л.О.

Сільський голова                                                          Роман ТРОЦЮК