Оголошення щодо засідання виконавчого комітету 20 грудня 2021 року

Дата: 18.12.2021 19:43

Засідання виконавчого комітету відбудеться 20 грудня 2021 року о 08:30 в адмінприміщенні Дубівської сільської ради з таким порядком денним:

1. Про схвалення Програми розвитку освіти Дубівської сільської ради 2022-2025 роки.

Доповідає: начальник відділу з питань освіти, охорони здоров’я, культури, молоді та спорту Лук’янчук Н.Ю.

1. Про схвалення Програми поводження з твердими побутовими відходами на 2022-2026 роки

Доповідає: начальник відділу земельних ресурсів, будівництва та комунального майна Растригіна А.В.

1. Про внесення змін до Програми соціально-економічного розвитку Дубівської територіальної громади на 2021-2023 роки.

Доповідає: заступник сільського голови з питань виконавчих органів ради Хомич Л.В.

1. Про організацію харчування дітей в закладах загальної середньої та дошкільної освіти на 2022 рік.

1. Про зарахування дитини до Дубівського ЗДО «Дзвіночок».

Співдоповідач: директор Дубівського ЗДО «Дзвіночок» Столярчук Г.П.

1. Про надання дозволу на поселення до відділення стаціонарного догляду для постійного проживання с.Облапи Центру надання соціальних послуг.

Доповідає: староста Облапського старостинського округу Олексюк П.К.

Співдоповідач: директор Центру надання соціальних послуг Рябко З.М.

1. Про надання соціальної послуги догляду вдома.

Доповідає: староста Облапського старостинського округу Олексюк П.К.

Співдоповідач: директор Центру надання соціальних послуг Рябко З.М.

1. Про встановлення розміру допомоги на поховання.

Доповідає: начальник фінансового відділу Бабарига Н.П.

1. Про затвердження переліку об’єктів та видів робіт для засуджених та порушників, на яких судом накладено покарання/адміністративне стягнення у вигляді громадських і адміністративне стягнення у виді суспільно корисних робіт.

Доповідає: керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Гущук В.В.

1. Про представлення до почесного звання України «Мати-героїня».

Доповідає: начальник служби у справах дітей та соціального захисту Шимчук О.В.

1. Про надання дозволу на зрізання дерев та обрізку гілок.

Клопотання:

• т.в.о. начальника Будинкоуправлінню №2 КЕВ м.Володимир-Волинський Мазяр І.М.;
  • директора Секунської гімназії Дубівської сільської ради Ковельського району, Волинської області Данилюк Н.;
  • директора Дубівського закладу дошкільної освіти (ялса-садок) «Дзвіночок» Дубівської сільської ради Ковельського району, Волинської області Столярчук Г.П.