Оголошення щодо засідання виконавчого комітету 31 січня 2021 року

Дата: 30.01.2022 15:55

Засідання виконавчого комітету відбудеться 31 січня 2021 року о 15:00 в адмінприміщенні Дубівської сільської ради з таким порядком денним:

1. Про затвердження Плану роботи фінансового відділу Дубівської сільської ради на 2022 рік.

Доповідає: начальник фінансового відділу Бабарига Н.П.

1. Про роботу фінансового відділу Дубівської сільської ради за 2021 рік.

Доповідає: начальник фінансового відділу Бабарига Н.П.

1. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Дубівської сільської ради від 23 червня 2021 р. № 11/12 «Про утворення міждисциплінарної команди для організації соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах».

Доповідає: начальник служби в справах дітей та соціального захисту Шимчук О.В.

1. Про роботу Служби в справах дітей та соціального захисту Дубівської сільської ради у 2021 році.

Доповідає: начальник служби в справах дітей та соціального захисту Шимчук О.В.

1. Про внесення змін в рішення виконавчого комітету №13/3 від 29.07.2021 року «Про організацію проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території Дубівської територіальної громади».

Доповідає: начальник відділу земельних ресурсів, будівництва та комунального майна Растригіна А.В.

1. Про зарахування дитини до дошкільного підрозділу НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» с.Вербка.
  • Гуля Іллі В’ячеславовича;

Доповідає: начальник відділу з питань освіти, охорони здоров’я, культури, молоді та спорту Лук’янчук Н.Ю.

Співдоповідач: завідувач дошкільного підрозділу НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» с.Вербка Несторук З.О.

1. Про взяття під соціальний супровід сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Доповідає: фахівець із соціальної роботи Центру надання соціальних послуг Дубівської сільської ради Хвіць Н.Г.

1. Про роботу відділу реєстрації Дубівської сільської ради у 2021 році.

Доповідає: начальник відділу реєстрації Гарбарчук І.А.

1. Про роботу відділу земельних ресурсів, будівництва та комунального майна Дубівської сільської ради у 2021 році.

1. Про схвалення Програми поводження з твердими побутовими відходами у Дубівській сільській раді на 2022-2026 роки.

Співдоповідач: спеціаліст-землевпорядник ІІ категорії відділу земельних ресурсів, будівництва та комунального майна Крупіца Г.М.

1. Про надання дозволу на видалення самосійних та порослевих дерев і чагарників меліоративного каналу МК-1 в с.Секунь.

1. Про роботу Відділу освіти, охорони здоров’я, культури, молоді та спорту Дубівської сільської ради за 2021 рік.

1. Про схвалення Комплексої програми розвитку освіти Дубівської сільської ради на 2022-2025 роки.