Про скликання 19 позачергової сесії сільської ради

Дата: 23.03.2022 15:40

Відповідно до розпорядження сільського голови №46-од від 21.03.2022 року скликається 19 позачергова сесія сільської ради, яка відбудеться  28.03.2022 року 0 14.00 в адмінприміщенні сільської ради з наступним порядком денним:

1.Звіт про виконання бюджету об’єднаної територіальної громади за  2021 рік.

Інформує: начальник фінансового відділу  Бабарига Н.П.

2.Про внесення змін до рішення сільської ради від 24 грудня 2021 року

№17/4 «Про бюджет Дубівської сільської територіальної громади на 2022 рік»

Інформує: начальник фінансового відділу Бабарига Н.П.

3.Про створення централізованої бухгалтерії відділу освіти,охорони здоров’я, культури,молоді та спорту Дубівської сільської ради.

Інформує: начальник відділу освіти, охорони здоров'я, культури, молоді та спорту Лук'янчук Н.Ю.

4.Про припинення юридичної особи Комунальної установи «Центр фінансового обслуговування комунальних закладів та установ» Дубівської сільської ради Ковельського району Волинської області.

5.Про Програму матеріально-технічного забезпечення військових частин (установ) та підрозділів правоохоронних органів, проведення заходів територіальної оборони та організації підготовки добровольчих формувань до виконання завдань територіальної оборони, мобілізації та мобілізаційної підготовки, заходів приписки і призову юнаків на військову службу у Дубівській територіальній громаді на 2022–2024 роки

Інформує: заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Хомич Л.В.

6.Про внесення змін до Програми соціально- економічного розвитку Дубівської сільської територіальної громади на 2021-2023 роки.

7.Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства:

• Дорощук Андрій Андрійович в с. Облапи
    • Ксьондзик Тетяна Віталіївна в с. Дубове
    • Троцюк Анатолій Анатолійович в с. Гредьки

Інформує:начальник відділу земельних ресурсів, будівництва та комунального майна Растригіна А.В.

8.Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування власного приміщення будівлі (модуль) №26 в с. Дубове, провул. Колгоспний

• Згоранець Тетяна Калениківна

9.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

• Гушинець Юрій Костянтинович Городищенська с/р (пай)
    • ТОВ «Ковельський госпрозрахунковий ринок» с. Буцинь, ур. Пісочне
    • ТзОВ «КОДЕТ» с. Буцинь, ур. Пісочне

10.Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку в с. Вербка вул. Ватутіна, 76

• ОСББ «Рідня»

11.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання її у власність для будівництва житлового будинку, господарських будівель і споруд :

• гр. Семенюк Андрій Петрович в с. Буцинь, вул. Дубіка, 82

12.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання її у власність ведення особистого селянського господарства:

• гр. Льовкін Юрій Олександрович в с. Дубове, «ур. Садок»
    • гр. Мельник Юлія Миколаївна в с. Бахів

13.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки у власність:

• Дричик Сергій Миколайович в с. Буцинь, вул. Комсомольська, 12, 2 (вул. Вишнева, 12, 2) ОЖБ

14.Про надання в постійне користування земельних ділянок для будівництва та обслуговування багатоквартирних житлових будинків РЖКП-1.

15.Про внесення змін в рішення сесії Секунської сільської ради №37/9 від 25.05.2010 року

• ПАТ «Волиньобленерго»

16.Про затвердження детального плану території земельної ділянки в с. Дубове, вул. Медова, Ковельського району, Волинської області (ОЖБ) за заявою Лабика Вадима Йосиповича.

17.Про затвердження детального плану території земельної ділянки с. Облапи, вул. Перегорода, 1а, Ковельського району, Волинської області (ОЖБ) за заявою Канарської ТетяниФедорівни.

18.Про розпорядження сільського голови видані у міжсесійний період.

Інформує: секретар сільської ради Копанчук О.П.

Сільський голова                                                          Роман ТРОЦЮК