Оголошення щодо засідання виконавчого комітету 11 квітня 2022 року

Дата: 10.04.2022 08:27

Засідання виконавчого комітету відбудеться 11 квітня 2022 року о 14:00 в адмінприміщенні Дубівської сільської ради з таким порядком денним:

1. Про встановлення тарифів на послуги поводження з побутовими відходами.

Доповідає: керуючий справами (секретар) виконавчого комітету сільської ради Гущук В.В.

1. Про закінчення опалювального сезону 2021-2022 років.

1. Про визначення обсягу компенсації витрат власників жилого приміщення, що пов’язані з безоплатним розміщенням внутрішньо переміщених осіб на території Дубівської територіальної громади.

Доповідає: начальник відділу земельних ресурсів, будівництва та комунального майна Растригіна А.В.

1. Про внесення змін у рішення виконавчого комітету від 21 березня 2022 року №2/6 «Про заборону продажу алкогольних напоїв та речовин вироблених на спиртовій основі (в тому числі пива, вина та слабоалкогольних напоїв) на території Дубівської сільської ради».