Волинське обласне відділення Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю повідомляє!

Дата: 05.05.2022 16:22

До відома вимушено переселених осіб з інвалідністю, якщо Ви тимчасово зареєстровані у громаді, Ви маєте право безкоштовно отримати від держави гуманітарну допомогу, яка створена на платформі єДопомога.

На вказаній платформі можна залишити заявку на отримання гуманітарної допомоги: продуктами харчування, засобами гігієни, ліками, побутовими речами, одягом та скористатися різними видами соціальних послуг.

Зареєструватись на платформі єДопомога можна за посиланням https://social.edopomoga.gov.Ua/#about, в рубриці «Отримати допомогу», особа з інвалідністю заповнює заявку на отримання допомоги та обирає необхідні види допомоги у сформованому особистому кабінеті. Після сформованої та відправленої заявки очікує гуманітарну допомогу від обраного особою з інвалідністю благодійника.

З повагою, Волинське обласне відділення Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю.