ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади  провідного спеціаліста ( юриста) відділу освіти, охорони здоров’я, культури, молоді та спорту Дубівської сільської ради

Дата: 06.05.2022 15:34

ОГОЛОШЕННЯ

Дубівська сільська рада Ковельського району Волинської області   відповідно до розпорядження сільського голови від 06 травня  2022 року №63-од   оголошує конкурс на заміщення вакантної  посади  провідного спеціаліста ( юриста) відділу освіти, охорони здоров’я, культури, молоді та спорту Дубівської сільської ради, що знаходиться за адресою: 45031, Волинська область Ковельський район с. Дубове  вул. Ковельська ,72.

Умови оплати праці: відповідно до штатного розпису

Кваліфікаційні вимоги:  Посаду провідного спеціаліста ( юриста) відділу освіти, охорони здоров’я, культури, молоді та спорту  Дубівської сільської ради  може обіймати особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту, стаж роботи не менше трьох років, високі моральні якості та стан здоров’я, що дозволяє виконувати професійні обов’язки.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають особисто  (або подає уповноважена згідно з довіреністю особа) до  05.06.2022 року  такі  документи:

-  заяву про участь у конкурсі;

-  згоду  на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»  встановленого зразка;

-  автобіографію  або резюме (за вибором учасника конкурсу);

- копію документа, що посвідчує особу та   громадянство України;

-   копію документа про вищу освіту;

-  копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують трудовий стаж;

-  довідку про відсутність судимості;

-  мотиваційний лист, складений у довільній формі;

-  інші документи на розсуд заявника.

Документи приймаються з 07 травня 2022року по  06 червня 2022 року щодня з 9.00 год. до 16.00 год., обідня перерва з 13.00 до 14.00 год. за адресою: 45031 с. Дубове Ковельського району Волинської області вул.Ковельська, 72

Конкурсний відбір проводиться в 3 етапи:

І етап - вивчення конкурсною комісією поданих документів,

ІІ етап –  перевірка на знання законодавства України;

ІІІ Етап – визначення переможця конкурсу та оприлюднення результатів.

Телефон для довідок (03352) 99160, 99131.