Відділ Мінветеранів у Волинській області повідомляє

Дата: 07.06.2022 11:05

Український ветеранський фонд запустив проєкт з мікрофінансування бізнесу. Ветерани та члени їхніх сімей, які стали після 24.02.2022 року внутрішньо переміщеними особами (ВПО) і мають підтвердження цього статусу, зможуть отримати грошове відшкодування на купівлю товарів, необхідних для ведення власної справи.

Апліканти після заповнення заявки і завантаження всього пакету документів разом із чеками на покупку, мають можливість отримати відшкодування на суму до 20 000 гривень включно. Кроки для отримання одноразової фінансової підтримки: - зібрати необхідні документи ( паспорт, довідку ВПО, виписка чи витяг з ЄДР про статус ФОП чи самозайнятої особи, підтвердження статусу ветерана війни або статусу члена сім’ї ветерана війни, чеки на покупку після 24.02.22 для роботи бізнесу відповідно до КВЕД); - надіслати свою заявку з документами через аплікаційну форму (доступна на сайті Фонду); - отримати відповідь від Фонду (за результатами перевірки пакету документів). Інформацію щодо такої підтримки можна отримати на офіційному сайті Українського ветеранського фонду https://veteranfund.com.ua/, на сторінці у мережі Фейсбук та за номером телефону керівника Відділу 063 230 25 60.