Про організацію та проведення громадських слухань з приводу перейменування вулиць у населених пунктах Дубівської територіальної громади

Дата: 01.07.2022 14:31

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

29 червня 2022 року                           село Дубове                                      №85-од

Про організацію та проведення громадських слухань

Відповідно до ст. 13, п.п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», законів України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», «Про географічні назви», ч. 1 ст. 8 Положення про громадські слухання у Дубівській територіальній громаді, затвердженого рішенням сільської ради від 06. 04.2021 р. № 8/26 «Про затвердження Положення про громадські слухання у Дубівській територіальній громаді», зобов’язую:

1.Провести місцеві громадські слухання на тему: «Перейменування вулиці Першотравнева у с. Городище» 05 серпня 2022 року о 15 годині за місцем проживання населення, зокрема за адресою: с.Городище, вул. Першотравнева, біля буд.25.

2.Запросити для участі у слуханнях жителів вулиці Першотравнева с. Городище.

3.Провести місцеві громадські слухання на тему: «Перейменування вулиці 8 Березня у с. Буцинь» 09 серпня 2022 року о 15 годині за місцем проживання населення, зокрема за адресою: с. Буцинь, вул.8 Березня, біля буд.1.

4.Запросити для участі у слуханнях жителів вулиці 8 Березня с. Буцинь.

5. Провести місцеві громадські слухання на тему: «Перейменування вулиці Першотравнева у с. Вербка» 11 серпня 2022 року о 15 годині у приміщенні клубу за адресою: с. Вербка, вул. Незалежності, 27 А.

6. Запросити для участі у слуханнях жителів вулиці Першотравнева с. Вербка.

7. Провести місцеві громадські слухання на тему: «Перейменування вулиці Ватутіна у с. Вербка» 16 серпня 2022 року о 15 годині у приміщенні актової зали  НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ» с.Вербка» за адресою: с.Вербка, вул. Ватутіна, 108.

8. Запросити для участі у слуханнях жителів вулиці Ватутіна с. Вербка.

9. Провести місцеві громадські слухання на тему: «Перейменування провулку Ватутіна у с. Вербка» 18 серпня 2022 року о 15 годині у приміщенні клубу за адресою: с. Вербка, вул. Незалежності, 27 А.

10. Запросити для участі у слуханнях жителів провулку Ватутіна с. Вербка.

11.Провести місцеві громадські слухання на тему: «Перейменування вулиці Першотравнева у с. Бахів» 23 серпня 2022 року о 15 годині у приміщенні Бахівської ЗОШ І-ІІ ст. – філії ОНЗ «Дубівська ЗОШ І-ІІІ ст.» за адресою: с.Бахів,вул. Незалежності, 1а

12. Запросити для участі у слуханнях жителів вул. Першотравнева с. Бахів.

13.Провести місцеві громадські слухання на тему: «Перейменування вулиці Першотравнева у с. Дубове» 25 серпня 2022 року о 15 годині у приміщенні ЦКІД за адресою: с.Дубове, вул. Першотравнева, 9.

14. Запросити для участі у слуханнях жителів вулиці Першотравнева с. Дубове.

15. Провести місцеві громадські слухання на тему: «Перейменування провулку Колгоспний у с. Дубове» 25 серпня 2022 року о 16 годині у приміщенні ЦКІД за адресою: с.Дубове, вул. Першотравнева, 9.

16. Запросити для участі у слуханнях жителів провулку Колгоспний с. Дубове.

17. Провести місцеві громадські слухання на тему: «Перейменування вулиці Кутузова у с. Дубове» 30 серпня 2022 року о 15 годині за місцем проживання населення, зокрема за адресою: с. Дубове, вул. Кутузова,12.

18. Запросити для участі у слуханнях жителів вулиці Кутузова с. Дубове.

19. Затвердити заходи з підготовки громадських слухань та календарний план їх виконання (додається).

20. Секретарю сільської ради (Ольга Копанчук) оприлюднити повідомлення на сайті Дубівської сільської ради щодо проведення громадських слухань із зазначенням: теми слухань, дати, місця та часу їх проведення.

21. Відповідальним за підготовку та проведення слухань визначити відділ земельних ресурсів, будівництва та комунального майна (Анна Растригіна).

22. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова                                                                       Роман ТРОЦЮК

до розпорядження сільського голови

від 29 червня 2022 року №85-од

Заходи з підготовки громадських слухань та календарний план їх виконання