ЗВІТ про проведення громадського обговорення питання перейменування вулиці Ватутіна в с. Вербка

Дата: 17.08.2022 10:21

ЗВІТ

про проведення громадського обговорення питання перейменування вулиці Ватутіна в с. Вербка.

Дубівською сільською радою в період з 01 липня до 16 серпня 2022 року проводилось громадське обговорення щодо перейменування вулиці Ватутіна в с. Вербка відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 24.10.2012 року №989 «Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій». Пропозиції (зауваження) ініціаторів громадського обговорення приймалися до 16 серпня 2022 року.

Громадські обговорення були проведені відповідно до розпорядження від 29.06.2022 №85 «Про організацію та проведення громадських слухань», за зверненням народних депутатів України про перейменування вулиць з метою декомунізації та дерусифікації їх назв, для врахування думки населення щодо встановлення нових їх назв.

Розпорядження від 29.06.2022 №85 «Про організацію та проведення громадських слухань» оприлюднювалось на інформаційних дошках, магазинах, зупинках тощо. Також, відповідна інформація оприлюднювалась в розділі «Оголошення» на офіційному веб-сайті сільської ради.

Організатор громадського обговорення: Дубівська сільська рада

Зміст питання, що виносилося на громадське обговорення – пропозиція щодо перейменування вулиці Ватутіна в с. Вербка на вулицю Соборності

Пропозиція внесена топонімічною комісією на засіданні 23 червня 2022 року.

Пропозиція обгрунтована тим, що жителям вулиці подобається така назва.

Участь у обговоренні взяли 0 осіб.

Пропозиції учасників громадського обговорення до дня проведення громадських слухань до Дубівської сільської ради не надходили.

Громадські слухання 16.08.2022 року не відбулися по причині відсутності учасників обговорення.