Про скликання 23 позачергової сесії дубівської сільської ради

Дата: 22.09.2022 15:53

Відповідно до розпорядження сільського голови від 19 вересня 2022 року № 122-од "Про скликання двадцять третьої позачергової сесії  восьмого скликання" скликається двадцять третя позачергова сесія сільської ради яка відбудеться 26 вересня 2022 року о 14.00 в адмінбудинку Дубівської сільської ради з наступним порядком денним:

1.Про затвердження розподільчого балансу Навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» с. Вербка Дубівської сільської ради Ковельського району Волинської області.

Інформує: начальник відділу освіти, охорони здоров’я, культури, молоді та спорту Лук’янчук Н.Ю.

2.Про перейменування та внесення змін до статуту Навчально – виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» с. Вербка Дубівської сільської ради Ковельського району Волинської області

3.Про  утворення закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Сонечко» с. Вербка Дубівської сільської ради Ковельського району Волинської області

4.Про призначення кандидата на посаду командира добровольчого формування.

Інформує: сільський голова Троцюк Р.В.

5.Про зміни до  програми соціального захисту населення Дубівської сільської ради на 2022- 2025 роки.

Інформує: начальник  Служби у справах дітей та соціального захисту населення Шимчук О.В.

6. Про внесення змін до рішення сільської ради від 24 грудня 2021 року №17/4 «Про бюджет Дубівської сільської територіальної громади на 2022 рік».

Інформує: начальник фінансового відділу Бабарига Н.П.

7.Про затвердження розпоряджень сільського голови виданих у міжсесійний період.

Інформує: секретар сільської ради Копанчук О.П.

8.Про продаж права оренди земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва КН 0725080501:01:002:0188.

Інформує: начальник відділу земельних ресурсів, будівництва та комунального майна Растригіна А.В.

9.Про припинення права постійного користування земельними ділянками з РЖКП-2.

10.Про припинення права користування земельною ділянкою

гр. Олексюку Сергію Олексійовичу, жителю с. Красноволя

гр. Кошелюк Марії Юхимівні, жит. с. Буцин

11.Про розроблення детального плану території земельної ділянки, що знаходиться в с. Дубове, вул. Кутузова, Ковельського району, Волинської області.

12.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Миронюк Валентини Іванівни.

13.Про затвердження детального плану території земельної ділянки для будівництва гаражів №№ 232, 233, 234 в с. Вербка по вул. Ватутіна Ковельського району Волинської області

14.Про затвердження детального плану території реконструкція котельні Ж-1 під гаражно-складські приміщення та будівництво станції технічного обслуговування на власній земельній ділянці площею 0,6520 га кадастровий номер 0722182400:04:002:0630, в межах Дубівської сільської ради Ковельського району Волинської області.

15.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ПрАТ «ВФ Україна».

16.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється гр. Максимук Петра Петровича

17.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється гр. Хоміч Ганни Свиридонівни

18.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється гр. Шум Раїси Валеріївни

19.Про затвердження поділу земельної ділянки КН 0722182400:01:001:0443.

20.Про надання в постійне користування  земельної ділянки КН 0725080501:01:006:0139.

21.Про затвердження акту погодження меж земельної ділянки та надання в оренду Дубівському споживчому товариству та Ковельській спілці споживчих товариств.

22.Про продаж права оренди земельної ділянки для встановлення стаціонарної тимчасової споруди

23.Про відмову у погодженні Плану – схеми мисливських угідь, які розташовані у кварталах45-53 Ковельського лісництва.

24.Про затвердження детального плану території земельної ділянки для обслуговування, реконструкції та будівництва будівлі «Автогараж» (2 секції) с. Дубове, пров.Колгоспний,28а  Ковельського району Волинської області.

25.Про передачу об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Вербське» технічної документації нажитловий будинок.

Інформує: секретар сільської ради Копанчук О.П.

26.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється.

27.Про розроблення детального плану території земельної ділянки за заявою Шпилюка В.П.

28.Про розроблення детального плану території земельної ділянки за заявою Шушмарука В.В.

29.Про перейменування вулиці Першотравнева у с.Городище.

Інформує: заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Хомич Л.В.

30.Про перейменування вулиці 8 Березня у с.Буцинь.

31. Про перейменування вулиці Кутузова у с.Дубове.

Сільський голова                                                          Роман ТРОЦЮК

З проектами  рішень можна ознайомитись у серетаря сільської ради.