Дата: 14.11.2022 14:46

1. Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань: Дубівська сільська рада Ковельського району Волинської області; вул. Ковельська , 72, с. Дубове, Ковельський район, Волинська область, 45031; код за ЄДРПОУ – 04333939.

2. Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): 09120000-6 - Газове паливо (Природний газ), код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» – 09120000-6 - Газове паливо.

3. Ідентифікатор процедури закупівлі:   UA-2022-11-10-003878-a

4. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: Якість природного газу повинна відповідати вимогам діючих державних стандартів – ДСТУ 5542-87. Фізико-хімічні показники природного газу повинні відповідати вимогам та нормам, які зазначені у наведеній нижче таблиці:

Найменування показника

Норма

1. Теплота згоряння нижча, МДж / м3 (ккал / м3), при 20 ° С 101,325 кПа, не менше

31,8
(7600)

2. Область значень числа Воббе (вищого) МДж/м3 (ккал/м3)

41,2-54,5
(9850-13000)

3. Допустиме відхилення числа Воббе від номінального значення,%, не більше

±5

4. Масова концентрація сірководню, г / м3, не більше

5. Масова концентрація меркаптанової сірки, г / м3, не більше

6. Об'ємна частка кисню,%, не більше

1,0

7. Маса механічних домішок в 1 м3, г, не більше

8. Інтенсивність запаху газу при об'ємній частці 1% в повітрі, бал, не менше

3

За одиницю виміру кількості товару при його обліку приймається один кубічний метр (куб. м) природного газу, приведений до стандартних умов: температура газу (t) = 20 градусів Цельсія, тиск газу (P) = 760 мм ртутного стовпчика (101,325 кПа).

5. Обґрунтування розміру бюджетного призначення: Закупівля природного газу (ДК 021:2015 – 09120000-6 - Газове паливо) планувалась та оголошувалась на очікувану вартість відповідно до бюджетного запиту на 2023 рік .

6.Очікувана вартість предмета закупівлі становить: 110000 грн., враховуючи ПДВ.

7. Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі обумовлено аналізом споживання (річного та місячного) природного газу за календарний рік (бюджетний період). Ціна на газ встановлюється у відповідності до Закону України «Про ринок природного газу». Замовником здійснено розрахунок очікуваної вартості товарів методом порівняння ринкових цін відповідно до примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, яка затверджена наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України 18.02.2020 № 275. При цьому розрахунок очікуваної вартості проводився згідно з аналізом цін на природний газ на дату формування очікуваної вартості предмета закупівлі.