Дата: 08.12.2022 09:31

1. Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань: Дубівська сільська рада Ковельського району Волинської області; вул. Ковельська, 72, с. Дубове, Ковельський район, Волинська область, 45031; код за ЄДРПОУ – 04333939.

2. Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): 09130000-9 - Нафта і дистиляти (Бензин а-92 (талони/скретч-картки Дизельне паливо (талони/скретч-картки), код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 09130000-9 - Нафта і дистиляти.

3. Ідентифікатор процедури закупівлі: UA-2022-12-02-010058-a

4. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: Якість Дизельного палива повинна відповідати діючим державним стандартам, технічним умовам та чинному законодавству щодо показників якості такого виду товару, в тому числі умовам ДСТУ 7688:2015 «Паливо дизельне Євро. Технічні умови» або Технічному регламенту щодо вимог до автомобільних бензинів, дизельного судного та котельного палива (затвердженому постановою Кабінету Міністрів України № 927 від 01.08.2013 року).

У закупівлі бензину: якість Бензину марки А-92 повинен відповідати діючим державним стандартам, технічним умовам та чинному законодавству щодо показників якості такого виду товару, в тому числі умовам ДСТУ 7687:2015 «Бензини автомобільні Євро. Технічні умови» або Технічному регламенту щодо вимог до автомобільних бензинів, дизельного судного та котельного палива (затвердженому постановою Кабінету Міністрів України № 927 від 01.08.2013 року);

5. Обґрунтування розміру бюджетного призначення: Розмір бюджетного призначення визначений відповідно до розрахунку проєкту кошторису на 2022 рік

6.Очікувана вартість предмета закупівлі становить: 55 000грн з ПДВ

7. Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі обумовлене статистичним аналізом про середньомісячне використання паливно-мастильних матеріалів на потреби замовника за попередній аналогічний період та згідно з діючими ринковими цінами.