Дата: 07.02.2023 09:38

1. Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань: Дубівська сільська рада Ковельського району Волинської області; вул. Ковельська, 72, с. Дубове, Ковельський район, Волинська область, 45031; код за ЄДРПОУ – 04333939.

2. Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): 32530000-7 - Телекомунікаційне супутникове обладнання, код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 32530000-7 - Телекомунікаційне супутникове обладнання.

3. Ідентифікатор процедури закупівлі:   UA-2023-02-06-015896-a

4. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі

Найменування

Найменування (марка, модель тощо) товару, запропонованого учасником

1

2

3

4

1

Комплект обладнання супутникового зв’язку Starlink (термінали для супутникового інтернету) у складі:

• кріплення для антени,
  • супутникова антена (термінал),
  • інтернет роутер (Wi-Fi),
  • кабелі (кабель живлення – 1,8 м. та Інтернет кабель між антеною та роутером – 22,9 м.).

Параметри комплекта:

Розміри: 50x30 см

Вага (з кабелем): 4,2 кг

Висота: 61 см

Діаметр щогли: 3,4 см

Робоча температура: від -30 ° С до +50 ° С

Ступінь захисту: ІР54

Параметри роутера:

Стандарти: IEEE 802.1 la/b/g/n/ac

Подвійний діапазон 2,4 ГГц та 5 ГГц

Безпека WPA2 та WPA3

Робоча температура: від -30 ° С до +50 ° С

Ступінь захисту ІР54 (водонепроникність), конфігурація для використання

всередині приміщень

31

комплект

5. Обґрунтування розміру бюджетного призначення: Розмір бюджетного призначення визначений відповідно до розрахунку проєкту кошторису на 2023 рік

6.Очікувана вартість предмета закупівлі становить: 1`069`500.00 грн з ПДВ

7. Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі обумовлене при визначенні очікуваної вартості закупівлі враховувалась інформація про середньостатистичні ціни на ринках  станом на 02.02.2023 р. з врахуванням основних положень примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, затвердженої наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України 18.02.2020 № 275.