Про скликання сесії сільської ради

Дата: 16.02.2023 09:57

Відповідно до розпорядження сільського голови від 13 лютого 2023 року №43-од скликається двадцять сьома позачергова сесія сільської ради, яка відбудеться 21 лютого 2023 року о 14.00 в актовій залі адмінбудинку Дубівської сільської ради.

Порядок денний:

1.Про внесення змін до Комплексної програми захисту населення територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру у Дубівській територіальній громаді.

Інформує:  заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів влади Хомич Л.В..

2.Про затвердження Тимчасового порядку видалення дерев, кущів та інших зелених насаджень за межами населених пунктів на землях комунальної власності Дубівської сільської ради.

Інформує: начальник відділу земельних ресурсів, будівництва та комунального майна Растригіна А.В.

3.Про звіт про виконання бюджету сільської територіальної громади за 2022 рік.

Інформує: начальник фінансового відділу Бабарига Н.П.

4.Про затвердження актів безоплатної передачі майна.

Інформує: начальник відділу бухгалтерського обліку та господарського забезпечення, головний бухгалтер Дзеблюк Л.О.

5.Про затвердження розпоряджень сільського голови виданих у міжсесійний період.

6.Про внесення змін до Програми матеріально-технічного забезпечення військових частин (установ) та підрозділів правоохоронних органів, проведення заходів територіальної оборони та організації підготовки добровольчих формувань до виконання завдань територіальної оборони, мобілізації та мобілізаційної підготовки, заходів приписки і призову юнаків на військову службу у Дубівській територіальній громаді на 2022–2024 роки.

Інформує: заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів влади Хомич Л.В..

7.Про затвердження Стратегії розвитку Облапського ліцею Дубівської

сільської ради Ковельського району Волинської області.

Інформує: начальник відділу освіти, охорони здоров’я, культури, молоді та спорту Лук’янчук Н.Ю.

8.Про внесення змін до рішення сільської ради від 22 грудня 2022 року №26/8 «Про бюджет Дубівської сільської територіальної громади на 2023 рік».

Інформує: начальник фінансового відділу Бабарига Н.П.

9.Про утворення та найменування  провулку у с. Вербка

10.Про припинення права користування земельною ділянкою

гр. Поліщук Ольги Кузьмівни.

11.Про затвердження детального плану території для розміщення торгово-складських приміщень  в с. Вербка  Ковельського району Волинської області гр. Карпюка Володимира Віталійовича

12.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

- гр. Гацюк Надії Григорівни

- гр. Шум Євгенії Семенівни

13.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

- гр. Кузьменко Галини Спиридонівни та Кузьменко Віри Михайлівни

- гр. Петрик Володимиру Григоровичу  с. Буцинь вул. Березнева,19

- гр. Рябчук Ганні Федорівні с. Дубове вул. Олійника,30Б

- гр.Семенюку Ростиславу Аркадійовичус. Вербка вул. Партизанська,15

-гр.Супрунюку Анатолію Дмитровичу с. Облапи вул. Незалежності,130

14.Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для обслуговування будівлі «Комора-зерносклад» (А-1), навіс (а), навіс (а1) в с. Бахів  вул. Залізнична,1е Ковельського району, Волинської області гр. Кіптику Олегу Олександровичу жит. с. Бахів.

15.Про затвердження технічної документації по встановленню (відновленню) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) для ведення особистого селянського господарства (пай) та надання у власність

• гр. Пірожик Оксана Віталіївна с. Бахів
  • гр. Миронюк Валентина Іванівна с. Облапи
  • гр. Халматовій Вікторії Валеріївні
  • гр. Жук Валерій Миколайович, Жук Юрій Миколайович, Жук Олександр Анатолійович, Мазурик Юлія Анатоліївна, Савосюк Сергій Анатолійович, Савосюк Дмитро Анатолійович, Савосюк Андрій Анатолійович, Жук Оксана Степанівна, Жук Михайло Степанович, Жук Олександр Степанович, Жук Дмитро Степанович с.Вербка

16.Про внесення змін в рішення сесії Дубівської сільської ради   №9/8 від 25.05.2021р. «Про погодження продовження строку користування мисливськими угіддями Старовижівською районною організацією Українського товариства мисливців та рибалок».

17.Про забезпечення збереження кабельних ліній електрозвязку.

18.Про заміну сторони договору оренди земельної ділянки кадастровий номер 0725080501:01:003:0002.

19.Про звернення депутатів Дубівської сільської ради до прем’єр – міністра України Дениса Шмигаля щодо недопущення подальшого розгляду проекту Закону України «Про особливості управління об’єктами державної власності у лісовій галузі та порядок утворення та діяльності спеціалізованого державного лісо - господарського акціонерного товариства «Ліси України».

Інформує: секретар сільської рад Копанчук О.П.

20.Про внесення змін до рішення від 22.12.2022 року № 26/5 «Про затвердження тарифів на платні соціальні послуги, які надаються Центром надання соціальних послуг».

Інформує:  директор ЦНСП Рябко З.М.

21.Про затвердження Положення про Центр надання соціальних послуг Дубівської сільської ради у новій редакції.

Інформує:  директор ЦНСП Рябко З.М.

22. Про внесення змін до рішення сільської ради від 26 вересня 2022 року №23/30 «Про перейменування вулиці Кутузова у селі Дубове».

З проєктами рішень можна ознайомитись у секретаря сільської ради.

Засідання постійних комісій відбудеться 17.02. 2023 року о 14.00 в актовій залі адмінбудику сільської ради.