Дубівська громада

Волинська область, Ковельський район

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

Дата: 07.03.2023 10:39
Кількість переглядів: 95

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(відповідно до пункту 41 постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

 

1. Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань: Дубівська сільська рада Ковельського району Волинської області; вул.Ковельська, 72, с. Дубове, Ковельський район, Волинська область, 45031; код за ЄДРПОУ – 04333939.

2. Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): 03410000-7 - Деревина (Лісоматеріали круглі), код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»: 03410000-7 - Деревина.

3. Ідентифікатор процедури закупівлі:   UA-2023-03-06-009143-a.

4. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: Зазначений предмет закупівлі повинен відповідати діючим на цю продукцію ДСТУ. Учасник зобов’язаній у своїй пропозиції надати документи про якість (сертифікат/паспорт якості, декларація про відповідність, або інший подібний документ, що підтверджує відповідність товару вимогам, встановленим до нього загальнообов’язковими на території України нормами і правилами), які  повинні бути оформлені відповідно до вимог законодавства України. Ціна включає в себе всі витрати на завантаження-розвантаження, доставку за кінцевим місцем призначення, страхування та інші витрати, сплату податків і зборів тощо. Товар має відповідати стандартам, встановленим законодавством України.

п/п

Найменування товару

Кількість,  м.куб.

Технічні, якісні характеристики товару

1

03410000-7 – Деревина (Лісоматеріали круглі)

130

03418000-3 Кругляк.

Деревина  повинна відповідати вимогам діючим на цю продукцію ДСТУ.

Розміри деревної сировини :

- довжина 5м;

- діаметр 14-20;

- клас D;

- Сосна.

Не допускається: поверхнева трухлява гниль, наявність сторонніх матеріалів: пластмаси, гнила деревина, мінеральні домішки, металеві включення, будівельні відходи та ін.

Запропонований товар повинен відповідати вимогам діючих державних стандартів (технічних умов).

 

5. Обґрунтування розміру бюджетного призначення: Розмір бюджетного призначення, визначений відповідно до розрахунку до кошторису на 2023 рік та річного плану закупівель.

6.Очікувана вартість предмета закупівлі становить: 234 000,00 грн.

7. Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: 00 грн з ПДВ

7. Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України затверджена примірна методика визначення очікуваної вартості предмета закупівлі від 18.02.2020 №275, якою передбачені методи визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, а саме: 1) здійснення пошуку, збору та аналіз загальнодоступної інформації про ціну товару (тобто інформація про ціни, що містяться в мережі інтернет у відкритому доступі, спеціалізованих торгівельних майданчиках, в електронних каталогах, в електронній системі закупівель «Прозоро», тощо; 2) отримання комерційних (цінових ) пропозицій від виробників, офіційних представників (дилерів), постачальників; 3) у разі обмеження конкуренції на ринку певних товарів та враховуючи їх специфіку при розрахунку використовуються ціни попередніх закупівель аналогічного товару та/або минулих періодів (з урахуванням індексу інфляції, зміни курсів іноземних валют). Відповідно до вказаної методики, при визначені очікуваної вартості предмету закупівлі товарів, робіт та послуг використовується один із методів формування очікуваної вартості предмету закупівлі та проведення моніторингу цін для подальшого укладення договорів.  Очікувана вартість предмета закупівлі визначається виходячи з обсягів споживання деревини паливної за аналогічний попередній рік з урахуванням природо-кліматичних умов. Вартість розрахована відповідно до середньозважених цін на ринку відповідної продукції.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь