Відбулись громадські слухання!

Дата: 12.04.2023 10:21

ЗВІТ

про проведення громадського обговорення питання перейменування вулиці Молодіжна (НВО Трави) в с. Бахів.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 24.10.2012 року №989 «Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій»,  а також  розпорядження сільського голови від 02.02.2023р. № 35-од «Про організацію та проведення громадських слухань», було проведено громадське обговорення  у формі громадських слухань про перейменування вулиці Молодіжна (НВО Трави) у с. Бахів.

Пропозиції (зауваження) ініціаторів громадського обговорення приймалися до 10 квітня 2023 року.

Оголошення про проведення громадських слухань було оприлюднено  в розділі «Оголошення» на офіційному веб-сайті сільської ради. Також, відповідна інформація оприлюднювалась на інформаційних дошках, магазинах, зупинках тощо.

Організатор громадського обговорення: Дубівська сільська рада

Зміст питання, що виносилося на громадське обговорення – про перейменування вулиці Молодіжна (НВО Трави) в с. Бахів

Пропозиція внесена топонімічною комісією на засіданні 25 січня 2023 року перейменувати вулицю  Молодіжна на вулицю  Тиха.

На громадських слуханнях більшістю голосів не було підтримано пропозицію про перейменування  вулиці Молодіжна на вулицю Тиха.

Участь у обговоренні взяли 6 осіб.

Пропозиції учасників громадського обговорення до дня проведення громадських слухань до Дубівської сільської ради не надходили.

Інформація про осіб, що взяли участь в обговоренні та протокол обговорення  додається.