Про скликання сесії сільської ради

Дата: 12.04.2023 10:21

Відповідно до розпорядження сільського голови від  7 квітня 2023 року скликається 28 позачергова сесія сільської ради. пленарне засідання відбудеться 19 квітня 2023 року в акторівій залі адмінбудівлі 0 14.00.

1.Про звіт про виконання Програми соціально-економічного розвитку Дубівської територіальної громади на 2021-2023 роки за 2022 рік.

Інформує:  сільський голова Троцюк Р.В.

2. Про внесення змін до  Програми соціально-економічного розвитку Дубівської територіальної громади на 2021-2023 роки.

Інформує:  сільський голова Троцюк Р.В.

3. Про внесення змін до рішення сільської ради від 09.08.2022 року «Про затвердження Програми зайнятості населення Дубівської сільської  територіальної громади на 2022 – 2025 роки  та переліку  видів громадських робіт що відповідають потребам територіальної громади, є суспільно корисними в інтересах громади»

Інформує:  секретар сільської ради Копанчук О.П.

4.Про Прядок прийняття рішень Дубівської сільської ради.

Інформує:  секретар сільської ради Копанчук О.П.

5.Про Положення про старосту Дубівської сільської ради.

Інформує:  секретар сільської ради Копанчук О.П.

6. Про Порядок громадського обговорення (слухання) кандидатури старости у Дубівській сільській територіальній громаді.

Інформує:  секретар сільської ради Копанчук О.П.

7. Про списання основних засобів.

Інформує: начальник відділу бухгалтерського обліку та господарського забезпечення, головний бухгалтер Дзеблюк Л.О.

8. Про внесення змін до рішення сільської ради від 22 грудня 2022 року №26/8 «Про бюджет Дубівської сільської територіальної громади на 2023 рік».

Інформує: начальник фінансового відділу Бабарига Н.П.

9.Про затвердження розпоряджень сільського голови виданих у міжсесійний період.

10.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) КН 0722182400:04:003:0450.

Інформує: начальник відділу земельних ресурсів, будівництва та комунального майна Растригіна А.В.

11.Про відмову в наданні дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки КН 0725080500:05:000:9988.

12.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації по встановленню (відновленню) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПАЙ  за заявами:

- Вальчук Сергій Миколайович, Вальчук Микола Йосипович, Литвинчук Аліна Миколаївна  жит. м.Устилуг (Городищенська с/р)

- Харечко Руслан Федорович жит. с.Облапи (Облапська с/р)

- Клюнда Микола Андрійович жит.м.Ковель (Городищенська с/р)

13.Про затвердження технічної документації по встановленню (відновленню) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва житлового будинку, господарських будівель та споруд

- Гладишук Тетяні Миколаївні в с.Секунь вул..Вишнева,25

- Демчук Олександру Миколайовичу в с.Вербка вул..Загородня,24

- Поліщук Тамарі Валеріївні в с.Бахів вул..Першотравнева,9

- Зарубич Наталії Володимирівні та Молчанову Максиму Олеговичу в с.Вербка вул..Незалежності,30

14.Про затвердження технічної документації по встановленню (відновленню) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  для ведення особистого селянського господарства (ПАЙ) гр. Жака Іванні Леонідівні та гр. Ризванюку Олексію Леонідовичу жит. с. Бахів.

15.Про затвердження акту погодження меж земельної ділянки із суміжними землекористувачами гр. Борисюк Катерині Василівні в с.Дубове по вул.. Старожилів.

16.Про затвердження детального плану території для розміщення торгово-складських приміщень в с.Вербка Ковельського району Волинської області (Карпюк Володимир Віталійович).

17.Про затвердження детального плану території для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських  будівель і споруд в с. Дубове по вул..Кутузова,   Ковельського району Волинської області (Матяш Микола Якович та Коцура Ольга Миколаївна).

18.Про розроблення детального плану території земельної ділянки для реконструкції власного приміщення бойлерної під господарську будівлю для зберігання інструментів і господарського інвентаря в с. Вербка  Ковельського району Волинської області (гр. Дятел Ольга Степанівна жит.м.Ковель).

19.Про розроблення детального план території земельної ділянки для розміщення торгово-офісних та побутово-складських будівель на земельній ділянці площею 2,3709га (кадастровий номер 0722182400:04:004:0015) в с. Бахів Ковельського району Волинської області. (гр. Мороз Анатолій Петрович жит.с.Бахів).

20.Про розроблення детального плану території земельної ділянки для розміщення та експлуатації об’єктів дорожнього сервісу в с. Облапи Ковельського району Волинської області. (гр.Лисак Валентина Василівна).

21.Про надання  в оренду земельної ділянки ПрАТ «Волиньобленерго» для експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної енергії - трансформаторна підстанція 10/0,4 кВ ЗТП-26619 в с. Вербка по вул..Шкільна.

22.Про припинення права користування земельною ділянкою за заявою гр. Тищук Я.В.

23.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)Михайловій В.М.

24.Про затвердження детального плану території земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських  будівель і споруд КН 0722182400:04:002:0604  та КН 0722182400:04:002:0605 в с. Дубове     Ковельського району Волинської областізаяву гр. Михальчука Петра Степановича та Веніславської Віталії Петрівни.

25.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється за заявою гр. Ковальчук Ольги Іванівни.

26.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється за заявою гр. Кузьмича Івана Андрійовича.

27.Про надання в користування мисливських угіддь ФГ «СОЛОМІЯ ПЛЮС».

Сільський голова                                                                    Роман ТРОЦЮК