Увага! Прийом заяв на посаду старости Вербського старостинського округу!

Дата: 25.04.2023 10:59

Відповідно до розпорядження сільського голови від 24.04.2023 року № 101-од "Про оголошення прийому заяв на кандидатуру старости Вербського старостинського округу" оголошено прийом заяв кандидатів на посаду старости Вербського старостинського округу з 25.04.2023 до 25.05.2023 року.

ОГОЛОШЕННЯ

Керуючись Конституцією України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», розпорядженням сільського голови від 24.04.2023 року №101 «Про оголошення прийому заяв на кандидатуру старости Вербського  старостинського округу» з метою рівного доступу всіх громадян на участь у місцевому самоврядуванні, враховуючи необхідність забезпечення належного функціонування старостинського округу територіальної громади, Дубівська сільська рада оголошує прийом заяв кандидатів на посаду старости Вербського старостинського округу.

Вимоги  до кандидатів: громадянство України, вільне володіння державною мовою.

Кандидати, які бажають взяти участь у громадському обговоренні кандидатури старости, особисто подають такі документи:

- заява на ім’я сільського голови про участь у громадському обговоренні, як кандидата на посаду старости Вербського старостинського округу;

- копія паспорта громадянина України;

- автобіографія;

- копія документа (документів) про освіту;

- згода на обробку персональних даних.

Прийом заяв  проводиться з 25.04.2023 р. по 25.05.2023 р. за адресою: 45031, Волинська обл., Ковельський р-н, село Дубове, вулиця Ковельська, будинок 72.

Положення про старосту