Увага! Конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста- юриста

Дата: 01.05.2023 15:36

ОГОЛОШЕННЯ

про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади  провідного спеціаліста ( юриста) відділу освіти, охорони здоров’я, культури, молоді та спорту Дубівської сільської ради

Дубівська сільська рада Ковельського району Волинської області   відповідно до розпорядження сільського голови від 01 травня  2023 року №106-од   оголошує конкурс на заміщення вакантної  посади  провідного спеціаліста ( юриста) відділу освіти, охорони здоров’я, культури, молоді та спорту Дубівської сільської ради, що знаходиться за адресою: 45031, Волинська область Ковельський район с. Дубове  вул. Ковельська ,72.

Умови оплати праці: відповідно до штатного розпису

Кваліфікаційні вимоги:  Посаду провідного спеціаліста ( юриста) відділу освіти, охорони здоров’я, культури, молоді та спорту  Дубівської сільської ради  може обіймати особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту в галузі права ,  високі моральні якості та стан здоров’я, що дозволяє виконувати професійні обов’язки.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають особисто  (або подає уповноважена згідно з довіреністю особа) до  01.06.2023 року  такі  документи:

-  заяву про участь у конкурсі;

-  згоду  на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»  встановленого зразка;

-  автобіографію  або резюме (за вибором учасника конкурсу);

- копію документа, що посвідчує особу та   громадянство України;

- копію документа про вищу освіту;

-копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують трудовий стаж;

-  довідку про відсутність судимості;

-  мотиваційний лист, складений у довільній формі;

-  інші документи на розсуд заявника.

Документи приймаються з 02 травня 2023року по  01 червня 2023 року щодня з 9.00 год. до 16.00 год., обідня перерва з 13.00 до 14.00 год. за адресою: 45031 с. Дубове Ковельського району Волинської області вул.Ковельська, 72

Конкурсний відбір проводиться в 3 етапи:

І етап - вивчення конкурсною комісією поданих документів,

ІІ етап –  перевірка на знання законодавства України;

ІІІ Етап – визначення переможця конкурсу та оприлюднення результатів.

Телефон для довідок (03352) 99160, 99131.