Про скликання двадцять дев'ятої позачергової сесії сільської ради

Дата: 19.05.2023 16:03

Відповідно до розпорядження сільського голови від 18 травня 2023 року №119-од

та  ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликається двадцять дев’ята позачергова сесія восьмого скликання 26 травня 2023 року о 14.00 годині в приміщенні адмінбудинку Дубівської сільської ради  з порядком денним:

1. Про затвердження на посаду заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

Інформує сільський голова Троцюк Р.В.

2. Про звіт старости Облапського старостинського округу.

Інформує: староста Облапського старостинського округу

3. Про звіт старости Буцинського старостинського округу.

Інформує: староста Буцинського старостинського округу

4. Про звіт про виконання бюджету сільської територіальної громади за І квартал 2023 року.

Інформує: начальник фінансового відділу Бабарига Н.П.

5. Про звіт по Програмі соціального захисту населення Дубівської сільської територіальної громади на 2021- 2023 роки.

Інформує: начальник  служби у справах дітей та соціального захисту Шимчук О.В.

6. Про Програму соціального захисту населення Дубівської сільської територіальної громади  2023- 2025 роки.

Інформує: начальник  служби у справах дітей та соціального захисту Шимчук О.В.

7. Про внесення змін до Цільової програми оздоровлення та відпочинку дітей Дубівської сільської ради на 2017-2023 роки (зі змінами).

Інформує: начальник   відділу  освіти, охорони здоров’я, культури, молоді та спорту Лук’янчук Н.Ю.

8. Про  надання згоди на безоплатне прийняття з державної власності у комунальну власність окремо визначеного майна.

Інформує: начальник відділу бухгалтерського обліку та господарського забезпечення, головний бухгалтер Дзеблюк Л.О.

9. Про надання дозволу на приватизацію квартири комунальної власності.

10. Про внесення змін до рішення сільської ради від 22 грудня 2022 року №26/8 «Про бюджет Дубівської сільської територіальної громади на 2023 рік».

Інформує: начальник фінансового відділу Бабарига Н.П.

11. Про затвердження розпоряджень сільського голови виданих у міжсесійний період.

12. Про внесення змін плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів сільської ради на 2023 рік.

Інформує: секретар сільської ради Копанчук О.П.

13. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) КН 0722181400:04:001:0363

Інформує: начальник відділу земельних ресурсів, будівництва та комунального майна Растригіна А.В.

14. Про надання дозволу на розробку робочого проекту землеустрою щодо рекультивації порушених земель.

15. Про розроблення детального плану території земельної ділянки (для розміщення дорожнього сервісу, виробничих, складських будівель і споруд в с.Дубове).

16. Про розроблення детального плану території земельних ділянок КН 0722182400:03:001:0166 та КН 0722182400:03:001:0639.

17. Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості):

Ярошенко Андрію Борисовичу в с.Вербка вул..Незалежності,49;

Рубіновській Тамарі Василівні в с.Секунь вул..Центральна,10;

Новосад Людмилі Павлівні в с.Дубове по вул..Старожилів,11;

Іщук Наталії Миколаївні в с.Бахів по вул..Шевченка,5.

18. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування власного приміщення-будівля «корівника» та надання її в оренду ( гр. Данилевич Оксані Миколаївні в с.Вербка по вул..Незалежності,31д).

19. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  та виділення в натурі ( на місцевості):

-гр. Миронюку Анатолію Степановичу в межах колишньої Облапської сільської ради;

-гр. Зініч Ніні Миколаївні в межах колишньої Буцинської сільської ради

20. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (гр. Рибачок Юрію Івановичу та Рибачок Олегу Івановичу в межах Дубівської сільської ради ПАЙ).

21. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування адмінбудинку в оренду.  (с.Дубове вул..Калинова (Кутузова,37-Д)).

22. Про розроблення детального плану території :

- для будівництва та обслуговування гаража в с.Вербка по провулку Шкільний гр. Ткачук Ганні Кирилівні;

- для обслуговування власного приміщення насосної в с.Вербка вул.Шкільна, 6-Б гр.Лисюк Вікторії Анатоліївні.

23. Про погодження щодо надання в користування мисливськими угіддями ФГ «СОЛОМІЯ ПЛЮС».

Сільський голова                                                                        Роман ТРОЦЮК