Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

Дата: 08.06.2023 14:38

1. Повна назва документа державного планування: «Детальний план території для будівництва та обслуговування адміністративно-побутових та виробничо-складських будівель по вулиці Залізнична в с. Бахів Ковельського району, Волинської області».

2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Дубівська сільська рада.

3. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

3.1. Дата початку та строки здійснення процедури:

Відповідно до п.4 ст.12 ЗУ «Про стратегічну екологічну оцінку» громадське обговорення звіту про стратегічну екологічну оцінку проєкту документа державного планування розпочато з дня його оприлюднення на офіційному сайті Дубівської сільської ради: dubivska-gromada.gov.ua  08.06.2023 року та триватиме до 17.07.2023 року.

3.3.Способи участі громадськості:

Громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (зокрема в електронному вигляді) зауваження і пропозиції до проєкту документу державного планування та звіту про СЕО.

3.4.Дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань:

Громадські слухання відбудуться об 10.00 годині 18.07.2023 року у приміщенні Дубівської сільської ради Ковельського району Волинської області, за адресою: с. Дубове, вул. Ковельська, 72.

3.5. Орган, від якого можна отримати інформацію та адреса, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування - Дубівська сільська рада, за адресою: 45031, Волинська область, Ковельський район, с. Дубове, вул. Ковельська, 72, тел. (03352) 99130, 99160.

3.6.Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій - Дубівська сільська рада, за адресою: 45031, Волинська область, Ковельський район, с. Дубове, вул. Ковельська, 72, тел. (03352) 99130, 99160, e-mail: dubove_s_r@ukr.net.

Строк подання зауважень та пропозицій становить до 17.07.2023 року.

3.7.Місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування - Дубівська сільська рада, за адресою: 45031, Волинська область, Ковельський район, с. Дубове, вул. Ковельська, 72.

4.Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування:

Транскордонні консультації в рамках зазначеної СЕО не проводяться.