ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЄКТУ ПРОГРАМИ ПОВОДЖЕННЯ З ТПВ У ДУБІВСЬКІЙ СІЛЬСЬКІЙ РАДІ НА 2023-2027 РОКИ ТА ЗВІТУ ПРО СЕО

Дата: 14.06.2023 15:41

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЄКТУ ПРОГРАМИ ПОВОДЖЕННЯ З ТВЕРДИМИ ПОБУТОВИМИ ВІДХОДАМИ У ДУБІВСЬКІЙ СІЛЬСЬКІЙ РАДІ НА 2023-2027 РОКИ ТА ЗВІТУ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ

1. Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту:

Програма поводження з твердими побутовими відходами у Дубівській сільській раді на 2023-2027 роки (далі – Програма) є документом державного планування місцевого рівня, яким визначаються пріоритетні напрями спрямовані на зменшення впливу ТПВ на довкілля, покращення санітарного стану сіл та селища і покращення умов проживання мешканців за рахунок комплексного впровадження організаційних, технологічних, технічних, ресурсозберігаючих, екологічних, санітарно-гігієнічних, фінансово-економічних, соціальних, інформаційних і освітньо-виховних заходів на території громади.

Основними цілями Програми є: повне охоплення території сіл та селища послугами зі збору та вивезення ТПВ; встановлення контейнерів та придбання сміттєвозів, облаштування контейнерних майданчиків; запровадження процесу роздільного збирання ТПВ; створення потужностей з сортування та переробки ТПВ; зменшення частки відходів, що захоронюються на міському полігоні ТПВ; контроль за поетапним закриттям міського полігону ТПВ, залучення інвесторів для будівництва нових сміттєпереробних комплексів та сучасного полігону ТПВ; удосконалення нормативно-методичного, організаційного, інформаційного та іншого забезпечення сфери поводження з ТПВ.

2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:

Дубівська сільська рада Ковельського району Волинської області.

3. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а) дата початку та строки здійснення процедури:

Строк громадського обговорення триває 30 днів з дня офіційного оприлюднення Повідомлення про оприлюднення проєкту Програми та звіту про стратегічну екологічну оцінку. Громадське обговорення починається з 15.06.2023 і триватиме до 14.07.2023 включно.

б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо):

Згідно статті 12 ЗУ “Про стратегічну екологічну оцінку” громадськість у межах строку громадського обговорення має право подати замовнику в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) зауваження і пропозиції до проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку.

в) дату, час і місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення):

COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”).

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проєктом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

Відділ земельних ресурсів, будівництва та комунального майна Дубівської сільської ради. Адреса: вул. Ковельська, 72, с. Дубове, 45031. Відповідальна особа: Крупіца Галина. Контактні дані: (097)3781737, (03352)99160. Електронна адреса: dubove_s_r@ukr.net.

З проєктом Програми та звітом про стратегічну екологічну оцінку можна ознайомитись у розділі «Громадська участь», за посиланням: https://dubivska-gromada.gov.ua/gromadska-uchast-12-26-38-05-04-2021/.

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштову та електронну адреси та строки подання зауважень і пропозицій:

Зауваження та пропозиції приймаються у строк з 15.06.2023 до 14.07.2023 включно.

Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.

д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

Відділ земельних ресурсів, будівництва та комунального майна Дубівської сільської ради. Адреса: вул. Ковельська, 72, с. Дубове, 45031. Контактні дані: (097)3781737, (03352)99160.

4. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування:

Необхідність проведення транскордонних консультацій відсутня.