Про скликання сесії сільської ради

Дата: 20.06.2023 17:04

Відповідно до розпорядження сільського голови від 16.06.2023 рокут № 158-од скликається 30 позачергова сесія сільської ради, яка відбудеться 22.06. о 14.00 в актовій залі адмінбудинку дубівської сільської ради.

Порядок денний:

1.Про звіт старости Облапського старостинського округу.

Інформує: староста Облапського старостинського округу

2. Про затвердження на посаду старости Вербського старостинського округу.

Інформує: Троцюк Р.В., сільський голова

3. Про внесення змін до складу виконавчого комітету Дубівської сільської ради.

Інформує: Троцюк Р.В., сільський голова

4. Про внесення змін до рішення Дубівської сільської ради від 22.12.2022 року №26/7 «Про умови оплати праці».

Інформує: Сарапін В.І.,заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

5. Про встановлення ставок та пільг із сплати  земельного податку.

Інформує: Копанчук О.П.,секретар сільської ради

6. Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

Інформує:  Копанчук О.П.,секретар сільської ради

7. Про встановлення ставок єдиного податку.

Інформує: Копанчук О.П.,секретар сільської ради

8. Про вступ сільської ради до Добровільного об’єднання органів місцевого самоврядування – Асоціації «Енергоефективні міста України».

Інформує: Троцюк Р.В., сільський голова

9.Про участь Дубівської сільської ради в програмі Револьверного Фонду Міст Асоціації «Енергоефективні міста України».

Інформує: Троцюк Р.В., сільський голова

10. Про внесення змін до рішення сільської ради від 22 грудня 2022 року №26/8 «Про бюджет Дубівської сільської територіальної громади на 2023 рік».

Інформує: начальник фінансового відділу Бабарига Н.П.

11. Про затвердження розпоряджень сільського голови виданих у міжсесійний період.

Інформує: начальник відділу бухгалтерського обліку та господарського забезпечення, головний бухгалтер Дзеблюк Л.О.

12. Про відмову в наданні у приватну власність земельної ділянки КН 0725080500:05:000:9988 гр.Мельнику Ю.В.

Інформує: начальник відділу земельних ресурсів, будівництва та комунального майна Растригіна А.В.

13. Про внесення змін в рішення сесії Дубівської сільської ради №8/14 від 06.04.2021року «Про надання дозволу на виготовлення  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) із земель не витребуваних земельних часток (паїв)» гр.Олексюку С.О.

14. Про розроблення детального плану території земельної ділянки гр.Семенюк І.В.

15. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Семенюк О.А., Божуку А.В.

16. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок (невитребувані паї) в натурі (на місцевості) та надання їх в оренду СТзОВ «Облапське»

17. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.Олексюку Д.М.. Петрицькій І.П.

18. Про створення та найменування вулиці Молоді в с. Бахів.

19. Про продаж права оренди земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва КН 0722181400:04:001:0393

Сільський голова                                                                    Роман ТРОЦЮК