Увага! Обговорення детального плану території

Дата: 07.07.2023 16:03

Увага! Обговорення детального плану території

(КН 0722182400:04:004:0015)

15 серпня 2023 року о 10.00 в адмінбудівлі сільської ради відбудеться громадське обговорення

З метою врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації, проводиться розгляд та обговорення «Детального плану території для розміщення торгово-офісних та побутово-складських будівель на земельній ділянці площею 2,3709 га (кадастровий номер 0722182400:04:004:0015) в с. Бахів Ковельського району Волинської області».

Детальний план розроблено з метою визначення планувальної організації і розвитку території та визначення параметрів забудови земельної ділянки.

Замовник: виконавчий комітет Дубівської сільської ради.

Розробник містобудівної документації: ФОП Тимошук Б. П. м. Ковель.

Підстава для  розроблення: рішення Дубівської сільської ради №28/19 від 19.04.2023 року.

Відповідальні за організацію розгляду пропозицій: виконавчий комітет Дубівської сільської ради

Основні техніко-економічні показники проекту: загальна площа земельних ділянок – 2,3709 га

Проект складається  з текстових та графічних матеріалів.

З Детальним планом території можна ознайомитись у Дубівській сільській раді (с. Дубове, вул. Ковельська, 72, Ковельського району) з 8:00 до 17:15 (понеділок-четвер), з 8:00 до 16:00 (п’ятниця), протягом 30 календарних днів з дня оприлюднення цього повідомлення в засобах масової інформації.

Пропозиції до «Детальний план території для розміщення торгово-офісних та побутово-складських будівель на земельній ділянці площею 2,3709 га (кадастровий номер 0722182400:04:004:0015) в с. Бахів Ковельського району Волинської області, розроблений» надаються особисто або через уповноваженого представника у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім'я та по-батькові, місця проживання, особистого підпису; від юридичних осіб - із зазначенням їх найменування, місця знаходження, посади і особистого підпису керівника у Дубівську сільську  раду (с. Дубове, вул. Ковельська, 72, Ковельського району).

Пропозиції повинні містити чіткі обґрунтування з урахуванням вимог чинного законодавства, державних будівельних норм, стандартів та правил.
Пропозиції, надані після встановленого строку залишаються без розгляду. Подані пропозиції розглядаються у місячний термін з дня повідомлення про початок процедури розгляду.