Наближення адміністративних послуг до жителів Вербського старостинського округу

Дата: 19.07.2023 09:15

Фото без описуЯк це і було анонсовано, з метою максимального наближення всіх можливих адміністративних послуг до мешканців населених пунктів Вербського старостинського округу, сьогодні в приміщенні клубу с. Вербка відбувся прийом громадян працівниками Центру надання адміністративних послуг Дубівської сільської ради за безпосередньої участі старости - Андрія Конограя.

Підсумовуючи робочий день, варто зазначити, що працівники ЦНАП-у Любов Демчук і Галина Шворак прийняли та опрацювали велику кількість звернень громадян, які мали адміністративний та соціальний характер, зокрема, люди звертались з питань реєстрації місця проживання, надання субсидій, призначення різного роду соціальних допомог, тощо. То ж дякуємо мешканцям громади за активність!

Чекаємо жителів Вербського старостинського округу наступного вівторка з 9 до 16 години в приміщенні клубу села Вербка (вул. Незалежності, 27А) , де працюватимуть фахівці Центру надання адміністративних послуг Дубівської сільської ради.