В селі Дубове працював дитячий християнський майданчик

Дата: 24.07.2023 14:56

Фото без описуВ період з 21 по 23 липня в селі Дубове, на території Центру культури та дозвілля і Дубівського ліцею, відгуляв, відвеселився, відскакав та відтанцював третій поспіль дитячий християнський табір. Розважальна програма котрого, була насиченаФото без опису різноманітними гуртками, цікавими іграми, дитячими біблійними історіями, живим спілкуванням, солоденьким та цікавими призами. Таке дійство, як духовний майданчик, став гарним відпочинком для дітей віком від 6 до 16 Фото без описуроків, можливістю порозважатися з однолітками, а ще це чудова нагода радісного духовного зростання в атмосфері християнських цінностей.

То ж у рамках співпраці Дубівської громади із благодійним фондом «Позитивні зміни», у ці теплі липневі дні, атмосферу любові і добра вдалось подарувати понад сотні дітей.

Дякуємо християнській команді молоді за змістовний відпочинок юних дубівчан.