Відбулось громадське обговорення детального плану території

Дата: 26.07.2023 11:01

Фото без описуЯк це і було анонсовано, 25 липня в приміщенні Дубівської сільської ради, з метою ознайомлення громадськості з проєктом містобудівної документації, відбулось громадське обговорення детального плану території для будівництва та обслуговування адміністративно – побутових та виробничо – складських будівель на земельній ділянці площею 2,3709 га по вулиці Залізнична в селі Бахів Ковельського району Волинської області.

Детальний план розроблено з метою визначення планувальноїФото без опису організації і розвитку території та визначення параметрів забудови земельної ділянки.

Замовник: виконавчий комітет Дубівської сільської ради.

Підстава для розроблення: рішення Дубівської сільської ради №28/19 від 19.04.2023 року

Детальний план, вищевказаної території, презентував розробник містобудівної документації, архітектор, фізична особа Фото без опису– підприємець Богдан Тимошук, участь в обговорені взяли сільський голова Роман Троцюк та жителі села Бахів та громади, загалом.

Після врахування розробником внесених зауважень, детальний план буде спрямовано на розгляд депутатів сільської ради в профільній постійній комісії та на сесії сільської ради.