На війні загинув військовослужбовець - Андрій Прозапас

Дата: 04.08.2023 14:57

Фото без описуШановні жителі Дубівської громади!Останніми днями  соціальними  мережами шириться сумна і трагічна звістка про загибель на війні Андрія Прозапаса. Побратими, друзі, футбольна спільнота Ковельщини – усі висловлюють співчуття рідним і щиро жалкують з приводу непоправної втрати. Сьогодні, на жаль, отримали офіційне підтвердження… То ж, з  глибоким сумом і скорботою в душі повідомляємо: наш земляк, житель села Вербка – Прозапас Андрій Миколайович, стрілець мотопіхотної роти мотопіхотного батальйону, загинув  2  серпня  2023 року  під час ворожого обстрілу, мужньо виконуючи бойове завдання щодо захисту  незалежності України, в районі населеного пункту Вільшана, Куп’янського району, Харківської області.

Відсьогодні в Дубівській громаді оголошується триденна жалоба.

Тіло загиблого воїна  нині в дорозі до рідного дому. Про деталі щодо скорботної  зустрічі та поховання повідомимо додатково.

Висловлюємо щирі співчуття мамі Захисника – Галині Василівні Прозапас, вчительці початкових класів Бахівської гімназії та його татові - Миколі Йосиповичу, дружині, донечці і синочку, сестрам, усім хто знав, шанував і любив Андрія Прозапаса, плачемо і сумуємо разом з вами…

Вічна пам'ять і незгасима слава нашому Герою!